Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én gondolkodok rosszúl? Vagy...

Én gondolkodok rosszúl? Vagy ez hülyeség,?

Figyelt kérdés
1 évet éltem kint angliában, most nyáron megyek ki amerikába 4 hónapra. Mondtam anyáéknak és a barátaimnak h amint elvégzem a sulit egyből szeretnék külföldre költözni és ott dolgozni. Mivel már tudom milyen kint, és semmi nem köt ide. Szerintetek hülye vagyok ez miatt??
2010. ápr. 24. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
természetesen nem vagy hülye.én is tervezem a külföldet.Sajnos jol meg kell gondolni hogy kinnt mihez kezdesz majd.csak akkor menj ha van biztos alap kinntre.Munka,szállás stb.
2010. ápr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Először magyarul tanulj meg. Nem ez miatt, hanem EMIATT.
2010. ápr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak is akkor mennék ha találok előtte munkát, nem csak úgy bele a nagyvilágba. mikor kint voltam 1 évet akkor is meg volt a hely ahová mehettem dolgozni
2010. ápr. 24. 13:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyeség. Ebben az országban ellehetetlenítik az embert. Én is mennék, de induló tőkém sincs, nincsenek kapcsolataim meg semmi. Na de talán majd egyszer.

Nekem meg sok szerencsét odakint!

2010. ápr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Ma ez a divat, a talajtalanság. Ide megyek, oda megyek, de meg kell kérdezni, hogy boldogok-e azok, akik nem kötődnek senkihez és semmihez. Ha úgy gondolod, hogy pénzt gyűjtesz egy itthoni élethez, akkor kibírod. Ha ott találsz családot, egy leendő párral-kibírod. De ha csak gürizel, gyűjtesz, de senkihez nem kapcsolódsz, csak ilyen laza egymás mellett élés lesz, akkor egy idő után hiányolhatod a családot. Attól függ, milyen vagy. Ha itt sem kötődsz senkihez annyira, akkor átvészeled.
2010. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 3 évet éltem Amerikában és nagyon szerettem, nem gyökértelen élet az, ha az embernek tervei vannak. Persze sokan vannak olyanok is, akik évek óta kint vannak, dőzsölnek, félrerakott pénzük sincs.... de ez is az ő magánügyük. Én, ha fiatalabb lennék, újra belevágnék. Senkivel ne törődj, mert az emberek nagy része, irigy, és ebből az indulatból tanácsol. Legyél nagyon boldog, és találd meg a számításod.
2010. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne is mondd. Mi 3 éve hazajöttünik a férjemmel, azóta sem találom a helyem. Bolondulok meg! Ha lenne lehetőségünk tuti kimennénk megint gondolkozás nélkül, pedig mi már családként mennénk(van egy picink).

Dehogy hülyeség...Mondhatnám, hogy jobban nem is dönthetnél! Sok szerencsét!

2010. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hülyeség. Nem attól leszel magyar hogy ott élsz ahol nem tetszik akkor is ha megszakadsz.
2010. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!