Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig megbántom az anyámat,...

Mindig megbántom az anyámat, hogy ne kelljen beszélnem vele! Hogy változzak?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy egy bunkó köcsög vagyok,de mindent azzal akarok megoldani,hogy beszólok anyukámnak,hogy ne kelljen beszélnem vele. Néha már észre sem veszem. Az osztályfőnökömet is veri a víz,hogy ilyen-olyan bunkó vagyok,de már nekem fel se tűnik. Pszichológushoz is járok,de azzal se vagyok túl kedves. Változni szeretnék,de nem megy!

Mit tegyek?

Csak normális válaszokat várok!!

15/L


2016. okt. 3. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Én ellenzem a gyerekverést, de neked simán lekevernék 2 nagy pofont, hogy észre térítsen. Ha ezzel sem változol akkor mehetnél nevelőintézetbe.
2016. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
15 évesen lehetne annyi eszed, hogy átgondold, megbánthatod-e az illetőt azzal az adott kifejezéssel.
2016. okt. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kamasz vagy, így ha bunkózol, betudható a korodnak.

Én sohasem voltam ilyen, de az unokahúgom pl. sokszor szól be.


Mit tehetsz? Próbálj figyelni erre, mert a viselkedéseddel elmarhatod magad mellől akik számítanak, és egyedül nem vicces boldogulni. Hidd el, tudom, mit beszélek.

2016. okt. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!