Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Beszélnem kéne a...

Mit tegyek? Beszélnem kéne a feleségemmel?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban úgy érzem, hogy nem kell család. Van egy 5 és egy 2 éves fiunk de valahogy nincs kedvem hozzájuk. Foglalkozom velük és próbálom ezt nem kimutatni mert az milyen már, de nem gondolom komolyan az egészet úgy mint régen. Már csak azért csinálom mert muszáj. Kezdek belefáradni abba, hogy mindig jópofiznom kell közbe meg nem úgy gondolok semmit ahogy csinálom, a feleségem biztos megsértődne ha elmondanám neki, szó nélkül lelépni meg azért nem akarok. Pedig gondolkoztam rajta. Tudom, hülye vagyok. Szeretem őket még ha nem is úgy látszik de nincs türelmem az egészhez, nem tudom mi történt. Mit tegyek? Volt valaki hasonló helyzetben?

33/F


2012. okt. 26. 21:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
50%
Volt!Nem érgen volt itt egy hasonló kérdés,nem mostanában volt de ugyan z volt a helyzet.Nem tudom mit csinálj,én még nem vagyok apa úgy hoyg nem tudok tanácsot adni.De megértem biztos néha fárasztó és unalmas lehet...majd mindjárt jönnek itt a feleségek aztán elmondják mi a helyzet:DD
2012. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Tudom, pár percen belül megszólalni sem lesz kedvem :)
2012. okt. 26. 21:13
 3/34 anonim ***** válasza:
86%

Nem teheted meg, hogy lelépsz, mert családapa vagy, és felelősséggel tartozol a gyermekeidért, és az ő jövőjükért.

Próbáld meg megtalálni a boldogságot az apaságban. Vannak ennek is szép oldalai is.

2012. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
86%
Erre akkor kellett volna gondolnod, amikor családapa akartál lenni. Ja és nem feleség vagyok.
2012. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%
Nem váltottatok át hirtelen "csak szűlőkké"? Sokan ott rontják el, hogy a gyerekek megszületése után az összes saját igényüket háttérbe szorítják, lemondanak mindenről, ami csak az egyénről szól. Ritkul a szex és folyton egymás fejéhez vágják, hogy a gyerek.., meg hogy azt minek vetted meg, kell a gyereknek új cipőre, vagy hogy dehát nem mehetünk, mert mi lesz a gyerekkel addig, hová tesszük. Ennek mindig az a vége, hogy valaki besokall. Többnyire az apuka. És érthető is.
2012. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg kicsit beragadtál a mókuskerékbe, a hétköznapok, a rutin eléggé ki tudja nyírni az embert.

Elég elkeserítő, hogy csak a lelépést hozod fel, mint "megoldást".


Feldobni a kapcsolatotokat, elutazni, őszintén beszélgetni egy bárban kettesben egy jó bor mellett, lehetőségekhez képest valami spontánba belevágni?

2012. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
98%

Nőként írom..

Ez nem csak férfiprobléma. Nőkkel is megesik, hogy na aztán mindenből elég..

De ez a hülye társadalom még mindig elitéli azt az anyát, aki nyiltan felvállalja, a gyereknevelés bizony nem csak móka és kacagás..

Beszélj a nejeddel..Lehet neki is volt már ilyen hangulata.

Csak a nőket jobban elítélik érte..A nők ! Ez az álszent dolog.

Fel a fejel ! Az apaságnak is biztos van szépsége..keresd.

Majd felnőnek azok a lurkók is,felnőttként, mire kirepülnek, nem kell őket támogatni, annak is örülsz,ha megtalálod a járókereted..

Minden jót !

2012. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
58%

Hidd el megbánnád, ha otthagynád őket. Majd idővel megszereted a kölköket. Öregkorodban senki nem nyitná rád az ajtót, ha most megfutamodsz. Mert új családod nem valószínű, hogy lenne, ha később meggondolnád magad, hogy mégis csak kéne gyerek. Nem lenne túl jó ajánlólevél az előéleted a nők számára, ill. 2 gyerek után fizetett gyerektartás mellett szintén nem lennél többé jó parti egy új társ számára.

Szóval maradj csak szépen a helyeden, és vágj továbbra is jó pofát a dologhoz.

2012. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp mondd el neki, hogy belefáradtál, meguntad, vagy amit érzel.. nem hiszem el hogy nem tudnátok megbeszélni vagy valamivel felrázni a dolgot:)
2012. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
89%

Megsértődne- minden joga meg is lenne rà...

Talán mielőtt belevágtál a csaladalapításba gondolkodhattál volna. Ha meg el akarod Őket hagyni legalább annyi tisztessèg legyen benned,hogy elmondod a feleségednek.A gyerekeidért pedig egész életedben felelősséggel tartozol ezt ne feled!

2012. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!