Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne ezért...

Mit csináljak, hogy ne ezért akarjon mindenki a barátnőm lenni?

Figyelt kérdés

Ezt most nem azért írom ide, hogy menő legyek vagy hogy felvágjak vele.


Arról van szó, hogy a bátyám(19) ázsiai (örökbe lett fogadva) és mindenki azért akar lenni a barátnőm, mert "olyan cuki a tesód" (izmos, van tetkója, tuningolt autója és helyes arca van) de ezt ne értsétek félre. És elegem van ebből. Egyszer volt egy legjobb barátnőm aki tényleg az volt, de elköltöztek. Volt egy másik akiről azt hittem, hogy tényleg a barátnőm akar lenni, aztán megtudtam, hogy ő is csak kihasznált, hogy össze tudjon jönni a tesómmal. Sajnos ezt majdnem minden nap át kell élnem. Ő jár értem suliba, mert a szüleim dolgoznak busszal-vonattal meg elkésnék minden nap az 1. óráról és jóval később érnék haza ő pedig most otthon van ezért ő visz és jön értem.

Mit tegyek, hogy legyen egy normális, megbízható barátnőm?

15/L


2010. ápr. 25. 17:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Barátkozz fiúkkal. Csak ne melegekkel.
2010. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
Ez jó.:)
2010. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
senki sincs, aki más miatt akar veled barátkozni?
2010. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
Majd csak eljön egy igazi barátnö,türelem.Ha a bátyjád meg naon jópali,,,arra meg csak büszke lehetsz!Nem tudsz mit tenni,ez van.Talán ha a bátyjádnak lenne egy komoly barátnöje,megoldódna a dolog!
2010. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

Huuuuu,ismerős érzés :)

amióta kiderült,hogy menő barátaim vannak(tuning autósok) azóta mindenki hirtelen a barátom akar lenni,hirtelen jófej vagyok,hirtelen szép :S

Én nem birom kivédeni..csak nem foglalkozok velük,bár nem valamihatásos,de egy darabig működik.:D

2010. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Hát sajnálom! Nekem is volt ilyen egyszer egy barátnőm megkérte hogy hétvégén had aludjon itt mert nincs kedve bulizni tartsunk csajos estét! Megvárta hogy elaludjak és átlógott hogy a bátyám d/gja meg. Hát nagyon örültem neki hogy ezért akar velem csajos estézni meg a bátyám is kissé meglepődött.

2010. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16%

Ezaz. Dicsérd meg a szüleidet, hogy betelepítettek egy ázsiai srácot. Aki jobban él, mint az átlag magyarok.


Gratulálok. Tietek a főnyeremény. ;)

2010. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
47%

Szia!:)

Nekem is hasonló problémám van, csak én 13 éves lány vagyok, bátyám 17 éves (fiú..). Egy iskolába járunk, mert a "falu", amiben lakunk itt csak egy iskola van és az is 1-12. osztályig. Minden lány csak azért akar velem barátkozni, mert hát.. a bátyám miatt.. amikor ott van a tesóm is, megölelnek, megpuszilnak, de közbe tudom, hogy nem is azért amiért.. :( és ez nekem is nagyon rossz.. lehet, hogy ez vicces de több fiúbarátom van (inkább nagyobbak nálam) és tök jól elvagyok velük szétröhögöm mindig magam: D. Főleg röpiedzésen mert akkor nem kell tanulni, stb. stb..xD nekem amúgy mondták (igazi barátnőim:)), hogy ha nagyobb leszek, akkor a bátyám irigyelni fog. Amúgy a kérdésedre válaszolva: szerezz inkább fiúbarátokat és próbáld meg nem kimutatni a problémád. Ha lesz egy számodra úgymondott megbízható barátnőd, akkor szerintem meg fogod tudni, hogy tényleg megbízható-e. Am. meg már lassan 3 éve Külföldön lakunk, ne essen félreértés, nem magyar suliban:) Ezért is néznek fel a báttyámra meg rám(már amennyireXD):DD Paraszt vagyok, mert nem válaszoltam a kérdésedre, de ez nagyon rossz érzés és gondoltam leírom, mert nem vagy egyedül..:( Szia.:)

2010. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Van pár fiú barátom, csak azért szeretnék lány barátokat is. Amúgy nem baj, hogy írtál :)


17:37.

Nem én tehetek róla, még meg se voltam. Az autóba a szüleim nem sokat fizettek. Megdolgozott érte szóval megérdemli. A test és az arc meg magától lett olyan. Nem volt semmilyen plasztikai műtéten :D

2010. ápr. 25. 17:59
 10/23 anonim válasza:
0%

köszi: D

Amúgy én tuti nem járnék egy japán vagy ázsiai fa**om tudja kivelxD Legtöbb lány szerintem csak azért akar vele lenni mert hát sok pénze van gondolom, nem azért, amilyen: D

2010. ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!