Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne ezért...

Mit csináljak, hogy ne ezért akarjon mindenki a barátnőm lenni?

Figyelt kérdés

Ezt most nem azért írom ide, hogy menő legyek vagy hogy felvágjak vele.


Arról van szó, hogy a bátyám(19) ázsiai (örökbe lett fogadva) és mindenki azért akar lenni a barátnőm, mert "olyan cuki a tesód" (izmos, van tetkója, tuningolt autója és helyes arca van) de ezt ne értsétek félre. És elegem van ebből. Egyszer volt egy legjobb barátnőm aki tényleg az volt, de elköltöztek. Volt egy másik akiről azt hittem, hogy tényleg a barátnőm akar lenni, aztán megtudtam, hogy ő is csak kihasznált, hogy össze tudjon jönni a tesómmal. Sajnos ezt majdnem minden nap át kell élnem. Ő jár értem suliba, mert a szüleim dolgoznak busszal-vonattal meg elkésnék minden nap az 1. óráról és jóval később érnék haza ő pedig most otthon van ezért ő visz és jön értem.

Mit tegyek, hogy legyen egy normális, megbízható barátnőm?

15/L


2010. ápr. 25. 17:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%
Mennyi jó indulat... mert ugye egy ázsiai már nem is lehet értékes emebr, ugye?
2010. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
18%
Most dicsekszel a gazdag bátyóval, vagy panaszkodsz? Magyar gyerek nem volt az árvák és örökbe adhatók között? Mert szerintem előbb azokat kéne örökbe fogadni, van itt elég kínai már amúgy is. Ha a barátnőknek húzott szemű srác kell , örülj neki. Legalább nem leszel egyedül(:
2010. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%
Most tényleg azzal kell foglalkozni, hogy ázsiai? Az eszem megáll...
2010. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

18:28

Elolvastad az első mondatot? Ne engem izéljetek ezzel, hogy "nem volt más gyerek? nem volt magyar gyerek?" ő nem tehet róla, hogy ázsiai, én pedig nem tehetek róla, hogy ő lett a testvérem. Ha akartam volna sem tudtam volna megakadályozni mivel meg se voltam. Engem annyira nem érdekel, hogy gazdag vagy nem. Meg nem vele van bajom.


Csak nem kellene a lányoknak kihasználni engem. Szerintem nem kellek ehhez. Ha tetszik neki valamelyik akkor úgyis lépni fog. Az meg milyen barátság ahol kihasználnak?

2010. ápr. 25. 19:06
 15/23 anonim ***** válasza:
34%
Arról nem tehetsz valóban, de a leírtak alapján egy elkényeztetett (autó a sejhajod alatt, bátyóka meg arra,hogy a csicskád legyen, hordozzon,) na kösz, ilyen csajjal én se barátkoznék. Azzal dicsekedj, amit te magad szereztél. Különben tőlem hottentotta is lehet..Na nyomogasd újra a kis piros kezecskét. De ne csodálkozz, ha később a pasik is csak a pénzedre hajtanak. Lehet, hogy nem ok nélkül nem barátkozik veled senki? Előbb nézz magadba, hátha megtalálod a választ a kérdésedre.
2010. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem dicsekedni akartam. Nem én kértem, hogy járjon értem, ő ajánlotta. És régebben volt egy csomó barátom csak amióta másik suliba járok jöttek azok a divatkvák és egyből rákattantak. És rajtam keresztül akarnak jóba lenni vele. Csak ők azt nem veszi észre h ő magasról leszarja őket és nincs esélyük nála. Amúgy meg nem vagyunk olyan "hű de gazdagok". Meg pár fiúval jóba vagyok és tényleg barátok vagyunk, de azért lányokkal is szeretnék barátkozni csak az a baj h egyesek meg vannak veszve a tesómért. -.-"
2010. ápr. 25. 20:27
 17/23 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a sok irigy emberkével! Egyébként csak nektek nekem is voltak olyan ismerőseim, akiknek sport vagy tunning autójuk volt, mégsem éltek jó körülmények között, ami kis pénzt megkerestek rá is költötték a menő autójukra, ami csak úgy megsúgom némelyik lada, és trabant volt, és közben otthon laktak a szüleikkel és nem jutottak egyről a kettőre! a másik, hogy azért, mert ázsiai gyerekről van szó és nem magyarol megintcsak nem jelenti azt, hogy gazdagok lennének! aki ezt gondolja, már önmagában is naivocska!


Nah, szóval én nem láttam, hogy bárhol is irtad volna, hogy gazdagok lennétek, szóval, ha igy van ahogy te leirod, akkor tényleg a bátyád miatt van az egész! tudom mit beszélek, mert a férjem külföldi és rajta is látszik, hogy nem európai! mivel különlegességnek számitanak minden téren, kinézet, kultúra, ősök, szokások, ezért vonzzák a magyar lányokat. TAPASZTALAT! Persze magamról is beszélek, mert elején engem is ez érdekelt! szóval, egyet tehetsz megmondod mindenkinek, hogy nem akarsz álbarátnőket, akik csak a bátyádat akarják megszerezni. Mondd meg nekik, hogy a ő az idősebb lányokat kedveli, nem barátkozik kis gyerekekkel! a másik még esetleg, ha nincs is jelenleg bnője, hazudd azt, hogy van neki! persze beszéld meg a bátyáddal ezt a dolgot és mivel szinte körülötte forog ez a dolog, nem árt, ha kikérnéd a véleményét, vagy tanácsát ezzel kapcsolatban!

2010. ápr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
0%
jeah.(Y)
2010. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nekem ujat mondtal. Az en ferjem azsiai, de azt tapasztalom, hogy nagyon keves feher lany akar azsiai baratot annak ellenere, hogy vannak koztuk nagyon jokepuek, "cukik". Nem hiszem, hogy mindenki a tesodert akarna a baratod lenni, csak meg kell talalnod a megfelelo embereket.
2010. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ne törődni az emberekkel! Csak akkor szentelj több időt a többi lányra, ha rájössz, hogy ők valóban nem amiatt szeretnek, mert a tesód aranyos. Biztos kiderül egy idő után, hogy nemcsak a tesódról kérdezősködnek, hanem rólad is. Meg pl. ha már egy lánnyal jóban lesztek, és elhívod magatokhoz vagy valami ilyesmi, és megismeri a tesód, veled is ugyanúgy tartja a kapcsolatot. Akik meg nem, azoknak add tudtára, hogy nem érdekled őket, mert csak érdekből barátkoznának veled. A régi barátnődnek megvan a címe? Ha igen, beszélgess vele, ha nem, én a helyedben felkutatnám valami internetes közösségi oldalon. Azokra áldozz időt, akikről megtudod, hogy úgy szeretnek, amilyen vagy!
2010. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!