Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted is vannak akik nem...

Szerinted is vannak akik nem akarnak dolgozni még akkor sem ha van munkalehetőség?

Figyelt kérdés
Volt egy riport Pimasz úrral, h szerzett nekik munkát akik persze előtte a kamerába panaszkodtak, h nincs munka, nem tudnak mit tenni..s mikor Pimasz úr visszament, h ide és ide lehet menni, nem mentek el...A munkám során szerzett tapasztalat is ezt támasztja alá,h nem akarnak egyszerűen sokan dolgozni, jobb tengődni, s itt nem (csak)a kisebbségre gondolok.Én anno országos toborzásban vettem részt, s sokan vannak akik nem akarnak dolgozni!S hány olyat láttam, nőkbe, akik inkább szültek még gyereket, csak ne kelljen dolgozni...
2010. ápr. 26. 08:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen vannak ilyenek is (nem csak kisebbségiek),de ne általánosíts,mert könnyen kerülhetsz a bizonyos másik oldalra,és akkor valószínűleg nem fogsz ilyen könnyen mások felett ítélkezni.
2010. ápr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Hajaj! Én is sok ilyennel találkoztam már! De mit tudunk tenni?
2010. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Elsőnek:én úgy a másik oldalra nem kerülök, mert ha elveszteném a munkám, de adnának valami munkát (diplomásan is végeztem érettségis munkát) akkor elmennék dolgozni.Sztem nem érted a kérdést.
2010. ápr. 26. 08:46
 4/17 anonim ***** válasza:
Azt,hogy végzed a dolgod,és örülsz,hogy Neked van hova bejárnod.Ennyi.
2010. ápr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Értem a kérdést,de ez megint egy olyan téma,hogy annyit lehet rá mondani,igen,vannak ilyen emberek,és akkor?Ilyen emberek mindig voltak és lesznek,de a mostani munkanélküliek nagy része abszolút nem ilyen,nézz körül,mi megy ma a világban.Azt meg soha ne mondd,hogy SOHA.
2010. ápr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
igen,bizony vannak ilyenek. Van egy ismerősöm ,aki pont ilyen. Huszonéves srác, egészséges, erős...nincs munkája. Párom is nemrég munkanélküli volt,és ment melót keresni. Hívta ezt a srácot is,hogy menjen vele,hátha találnak valamit. Persze a srác el se ment,meg se próbálta. A párom talált munkát, az a srác meg azóta sem. Még az apjával él,úgyhogy szerintem ez is hozzájárul,hogy van fedél a feje felett, kaját kap, tehát ez így kényelmes neki.
2010. ápr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Főként az érdekelne szerintetek mi áll ennek a hátterében...én is otthon laktsm 23 éves koromig a szüleimmel, de 18 éves korom óta dolgozom, munka,gyerek mellett csináltam sulikat, mindent.
2010. ápr. 26. 09:04
 8/17 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból írom:volt, h meghirdettünk 30 üres helyet, s alig bírtuk betölteni!
2010. ápr. 26. 09:05
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez függ attól is,milyen jellegű munka volt,és mik voltak az elvárások.

Egyébként már nincs üres hely?Helyileg hol van ez?Milyen munkakör?

2010. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Csak érdeklődök,várom válaszod.Nem kötekedni akartam,csak érdekelne.
2010. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!