Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki lenne a melóm a csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne a melóm a csajoknak? Hamarosan krematóriumban fogok dolgozni, hullaégetőként. Sajnos a környéken alig van munkalehetőség, és muszáj volt elvállalnom. Máshova nem is vennének fel. Max, ha nagyvárosba költöznék.

Figyelt kérdés

(de ott meg albérlet, nagyobbak lennék a kiadásaim, megszoktam vidéken, itt vannak a barátaim, ráadásul akkor meg haza is járnék, és költségekben ugyan ott lennék).

Jelenleg nincsen btnm.


Szerintetek a csajok mit fognak szólni a munkámhoz, ha megtudják? Lehet, hogy nem fognak velem ezért összejönni? Nem egy menő szakma ez a csajoknál, ha jól tudom, nem? Vagy esetleg ne mondjam el nekik? Vagy csak később? De ha rákérdeznek egyből, mit mondjak akkor?


2011. ápr. 10. 13:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
azt mondom NE szégyelld a munkát és a munkád! Aki válogatós(nő), az menjen is a pibe. Így hamar leszűröd legalább, ki az aki téged szeret vagy téged akar, és ki az aki villogni akar a pasija milliós munkahelyével
2011. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

Figyù nem ciki!

De most màr hulla jò orgiàkat csaphatsz! Legalàbb nem vihàncol

2011. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Tya.:O Nekem még érdekes is lenne, tuti nem szakítanék ezért veled, ha nem ezért akkor másért de annak oka is lenne.:D Szerintem nem zavaró. De állítsd be úgy, hogy mintha téged nem zavarna , hogy ez most az állásod. Mert ha megérzik rajtad, hogy te is feszengsz miközben mondod akkor nekik kellemetlen lesz.
2011. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 vikotrot ***** válasza:
76%

Vannak azok az emós csajok, meg az a death core metál csajok. Na azoknak kimondottan bejön. Ráadásul még némelyiken nemcsak az ember szeme akad fel...

Amúgy szerintem nem égő...

18/F

2011. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van benned egy kis szadista hajlam. Ha ez bejön a csajoknak, "bomlani" fognak az "égő" munkád iránt. Fú, ezek a szóviccek haláliak.
2011. ápr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
egyáltalán nem biztos hogy ez állandó munkád lesz. ugyanis a hullaégetés elég undorító, hallottam egy sztorit h egy srác ezt csinálta, de kb 1hét után otthagyta mert mindennap elkapta a hányás..szóval majd akkor agyalj ezen ha egyáltalán meg tudod tartani a melót
2011. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Futurare ***** válasza:
Tudni fogják, hogy nálad mindig forró a hangulat... de valakinek ezt is meg kell csinálni, és ha ez nekik nem jön be, akkor cirdeljék a str!cijüket egy cerrányi cacikiért, mint ahogyan az ma olyan nagy divat.
2011. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Keress egy náci csajt!
2011. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De én csak a fullos modell csajokra hajtok. Azoknak is be fog jönni?
2011. ápr. 10. 14:20
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább különleges. Mondjuk mikor megláttam, elkezdtem nevetni, de nem rosszból.

Nekem semmi bajom nem lenne vele, bár a "mi történt veled a melóban, drágám?" kérdésre elég érdekes válaszokat tudok elképzelni.

2011. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!