Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted is vannak akik nem...

Szerinted is vannak akik nem akarnak dolgozni még akkor sem ha van munkalehetőség?

Figyelt kérdés
Volt egy riport Pimasz úrral, h szerzett nekik munkát akik persze előtte a kamerába panaszkodtak, h nincs munka, nem tudnak mit tenni..s mikor Pimasz úr visszament, h ide és ide lehet menni, nem mentek el...A munkám során szerzett tapasztalat is ezt támasztja alá,h nem akarnak egyszerűen sokan dolgozni, jobb tengődni, s itt nem (csak)a kisebbségre gondolok.Én anno országos toborzásban vettem részt, s sokan vannak akik nem akarnak dolgozni!S hány olyat láttam, nőkbe, akik inkább szültek még gyereket, csak ne kelljen dolgozni...
2010. ápr. 26. 08:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia! Láttam én is hasonló esetet, valaki nem is akart dolgozni. Én most munka nélkül élek, nagyon vacak érzés. Telefonálok, pályázok nap mint nap, de még elutasító választ sem kapok. Persze már jött megjegyzés, biztos nem akarok dolgozni. Olyan jó lenne bejárni valahová, hasznosnak érezni magam, kreatívnak lenni. Rám is mutogatnak a környezetembe ok nélkül.

Összefoglalva lehet, hogy van ilyen ember, de van aki nagyon szeretne dolgozni. Jobb ha ilyen esetben megnézed mi is van a háttérben.

2010. ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én december óta keresek munkát és semmi.És általában visszasem hívnak h kösz de nem kellesz...Úgyh ha tudsz munkát akkor küldj egy privátot mert már nagyon jól jönne.
2010. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen ismerek egyet,nem roma ő sem.
2010. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kérdező!Mit dolgozol?Vmi munkaközvetítő féle?A válaszaid alapján." 30 üres helyet hirdettünk"

Melyik megyében?Csak érdeklődök,mert munkát keresek.Bármit,amihez érettségi elég...

2010. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, nem hirdethetek, egy multicégnél összeszerelői munka, nem rossz fizetés, jó cafateria,bejelentett, de sajnos a válság óta nálunk sincs semmi.
2010. ápr. 27. 18:21
 16/17 anonim ***** válasza:
Érdekes,én sokkal több olyan embert ismerek manapság,akiknek MÉG van munkájuk,de habzó szájjal szidják azokat,akiknek már nincs...Természetesen valakit lelustázni,meg leingyenélőzni mindig könnyebb,mint picit elgondolkodni,vajon a háttérben mi lehet,főleg a mostani időkben.Nem baj,a kocka mindig fordul.
2010. ápr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Utolsó író, te sme érted a kérdést..természetesn itt nem aról van szó, h mindenki ilyen, ha nem hogy vannak ilyenek IS.Kápísi?
2010. ápr. 29. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!