Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két lányom van, ,20 és 21...

Két lányom van, ,20 és 21 évesek, , a fiatalabb nem szól hozzám pár napja, mert kölcsönadtam a nővérének 50ezer ft-ot. Jogos a haragja?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 10:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Adj kölcsön a másiknak is ugyanennyit! Nem hinném, hogy nála nem lenne helye.
2010. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A lányod osztja be a Te pénzedet?

vagy az ő pénzéből adtál kölcsön?

2010. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tudod az a helyzet,hogy mikor neki van rá szüksége akkor ő kap,,mégsem volt eddig gond belőle,,ha ő szeretne venni valamit és neki hiányozna ez az összeg akkor ő kapna,,de csak úgy...miért adjak,,hisz mindent megkap egyelőre mert velem élnek még,,,,
2010. ápr. 26. 10:37
 4/18 A kérdező kommentje:

10:37..


nem biztos,,hogy értem a válaszod,,,


Természetesen nem a lányom ossza be a pénzem,,a nagyobb vett 1 új számitógépet és ez az összg hiányzott neki,,illetve nem is hiányzott csak le van kötve és én felajánlottam neki,hogy amig nem fér hozzá addig kölcsön adok,hogy az a kicsi kamat sem vesszen el...

2010. ápr. 26. 10:40
 5/18 anonim válasza:
80%
Probald megbeszelni vele, hogy mi a problemaja. Mar nay lany biztosan el lehet vele beszelgetni.
2010. ápr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem szép dolog.Tudod mit?Nem szól hozzád?Te se tedd!Ne főzz rá,ne moss rá,mintha nem is létezne.Biztos vagyok benne,hogy meggondolja majd a haragot!
2010. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

ennyi idősre nemhogymár az anyja főzzön mosson taarítson:/


a lányod egy tahó...irigy és pénzéhes.Haragudjon csak, ha ilyen ezsetlen

2010. ápr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Beszélni kellene a kissebbel, hogy ilyen esetben nincs helye a féltékenyséhnek! Majd ha neki lesz rá szüksége, őt is kisegíted. Egyébként mi köze hozzá, hogy Te mit csinálsz a saját pénzeddel? Pláne, ha még nálad él, ha jól értettem...

Testvérek között nem lenne helye az irígységnek, féltékenységnek! Nem gondolod, hogy ez a viselkedés mást is rejt? Nem kivételeztél eddig is már a nagyobbal?

Most minden esetre az a legfontosabb, hogy beszélgess a kicsivel, és vedd el az élét ennek a veszekedésnek néhány kedves, vagy vígasztaló szóval!

2010. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
azért a dolog nem ment vérre, nem értem néhány kommentelőnek a felháborodását. Egy kis hiszti és kész. Mond meg neki, h neki is kölcsön adtad volna. Vagyis ugyanannyira szereted őt is.
2010. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy ő mos-e meg ilyenek.Csak ha így van akkor adtam egy ötletet.
2010. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!