Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám szét van esve. Mit...

Anyukám szét van esve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim évek óta együtt dolgoznak és az utóbbi időben nagyon rossz hatással van rájuk. Régebben is voltak komoly viták de már addig fajultak hogy kihat az egész családra. A húgaim is nagyon rosszul viselik. Legidősebb létemre (15) nem tudok mit csinálni. Mondtam nekik hogy menjünk el családterapeutához de rajtam kivül mindemki rossz ötletnek tartja. De én ezt már nem birom, szivem szerint már öngyilkos lettem volna ha nincs egy tündéri 7 éves kishúgom.

Mit tehetnék hogy kirángássam a családom ebből a depressziós állapotból?

Nagyon kérem hogy segítsenek, mert komolyan nem tudom mit tehetnék hogy ne vesszen oda a családunk.


2016. okt. 23. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Ezt a kérdést másold le egy papírra és szó nélkül tedd az anyukád elé. De ha faggat róla, egy szót se szólj róla többet! a hallgatásod lesz a legrosszabb a számára.
2016. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem a te dolgod, fogadd el. Nem tudsz mit tenni. Ezt a szuleidnek kell elintezniuk egymassal.
2016. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Sajnálom, az én családom is szét van esve, csak a szüleim nem vallják be maguknak...

Ezt mindenképpen mondd el édesanyádnak, vagy intézd úgy, hogy meglássa ezt a kérdést. Ha ez magvan és kérdőre von, akkor ne magyarázd ki magad!

2016. okt. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most hogy kizárólag anyád lett felelőssé téve, beszélgessünk apádról...
2016. okt. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Apámról inkább ne is beszélgessünk.

Még rosszabb

2016. okt. 25. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!