Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Több éve együtt vagyunk a párommal, a testvérével eleinte nagyon kijöttünk, sokat beszélgettünk, sőt még az örömét/bánatát is nekem mondta el elsőként, ezt csak azért írtam le, hogy lássátok, tényleg nagyon jó viszonyban voltunk. DE, amióta összejöttek sógornőmmel, azóta egyre ritkultak a beszélgetések, ma már szinte örülök, ha normális hangnemben köszönünk egymásnak, ha találkozunk. Ez miért van? Én nagyon szeretném, ha jóban lennénk, már csak a párom miatt is, de az, hogy megbeszéljük szinte lehetetlen , mert nem mondja el, hogy mi a baja velem, vagy hogy mi történt...Szerintetek? Tényleg bennem van a hiba?

2016. okt. 25. 09:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak megváltozott a nő miatt. Gondolom féltékeny lett, hogy milyen jóban vagytok és most ellened fordította.
2016. okt. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én próbáltam a barátnőjével is jóban lenni, de mindig csak húzta a száját, tehát feladtam ..
2016. okt. 25. 09:15
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Ha ő nem mondja el, mi viszont egyikőtöket se ismerjük, így ennél nem is lehetne értelmetlenebb a kérdésed...


Nem kell mindenkivel barizni, és főleg nem kell ráerőltetni magad másokra.

2016. okt. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
"Én próbáltam a barátnőjével is jóban lenni, de mindig csak húzta a száját" <-- itt a válasz.
2016. okt. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán a csaj nem bír téged, ergo, nem akarja, hogy a pasija jóban legyen veled. És sajnos sok hülyeségre készteti a szerelem az embert.
2016. okt. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A barinőnek szálka vagy a se.ggében, ezért inkább ellened fordít, akit tud.
2016. okt. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

óó nálunk a sógor eleve nehéz eset volt, de amióta felesége is van (nevezzük innentől őt sógornőnek) azóta a komplett család meghülyült, csak vele foglalkozik, mindenhol az ő gyerekük képe lóg, mindig ők az első mi max 3. helyen vagyunk, mindig én leszek a hülye ha ő megszólal és azóta fura módon olyan stílusú ruhákat kapok ami a sógornőre jó nem is rám (a csaj se mell,se fenék típus és 2 számmal kisebb nálam), pedig előtte anyós tudta a méretemet :D Folyton mutogatják a gyereket hogy ezzel ők jobbak nálunk stb., elején kapálóztam ellene és fájt is,de azóta rájöttem, hogy akit/akiket ilyen könnyen meg lehet vezetni azért küzdeni nem érdemes. Nincs benned hiba csak macerás családtagot kaptál.

Nekem az fájt hogy apám lelkileg zsarolt és nagyon örültem hogy férjem családja normális, erre jött a sógornő és jött a lelki zsarolás a részükről, mert lekövéreztek, leöregeztek vagy hencegtek azon hogy nekik van nekem meg nincs gyerekem, mindezt úgy hogy ne legyen nyilvánvaló amit mondanak, mert csak vicceltek :S Sógor is szemét volt eddig de a neje csak felerősítette a hülyeségét.

2016. okt. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Gondoltam már én is arra, hogy ő lehetett, de ez olyan vicces, hogy ezek szerint mennyire befolyásolni tudja. És elmondanám, hogy nem arról van szó, hogy rá akarom magam erőltetni, csak annyiról, hogy jóban voltunk, és fokozatosan építette le a kapcsolatunk. A páromat is zavarja, hogy bunkó módon viselkednek velem, de őt meg csitítom, hogy ne veszekedjen a velük, csak a testvére. Viszont engem akkor is bánt.
2016. okt. 25. 10:21
 9/18 anonim ***** válasza:

én egy valamire rájöttem, az elején tisztába kellett volna tenni a dolgokat. Leülni és megkérdezni, hogy mi a fránya bajod van.

pl: a sógornő egyfolytában néninek hívott, mondván a gyerek miatt(akkor volt 2 hónapos honnan a búsból értette volna a dolgot :D), finoman céloztam folyton rá, hogy ne hívjon így,de csak folytatta, míg végül kifakadtam és rászóltam nyersen hogy ezt fejezze be és kész. Azóta nem is csinálták(kivéve pár hete a gyerek hívott így(tuti a csaj adta a szájába)) és ami a legrosszabb amikor ezt tette a pici, kéjesen mosolyogtak a szülők és figyeltek mit fogok reagálni. Most kivárok és ha megint bekövetkezik tuti leállítom őket, mert már az elején tényleg meg kellett volna kérdezni mi a fránya bajuk van, lehet hogy csak félreértés és mivel nem kérdezel rá évekig tartó macskaharc lesz belőle.

2016. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as! Csodálkozom, hogy te ezt idegekkel bírtad! Azta mennyi idióta, külcsínyes ember van! Igaz, én nem vagyok husis se, mell fenék az van de husi nincs, rajta van szóval ilyen jellegű beszólás nem lenne hiteles, de az biztos, hogy ha a külsőmre tenne megjegyzést, anélkül hogy legalább megismerne hogy milyen ember is vagyok, biztos hogy nem találkoznék bele soha többet. Felszínes emberek mindig vannak és lesznek is, de ilyenekre nincs szükségem, remélem te is így vagy ezzel!
2016. okt. 25. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!