Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki lop, az utana ugyanúgy...

Aki lop, az utana ugyanúgy viselkedik?

Figyelt kérdés

Tudom, fura kérdés, meg hülyének is tunik.

Van egy unokatesom, aki anyámnak szokott segiteni. Anyám odavan erte, en nem nagyon. Anyám elutazott ket hetre, es kert, hogy nézzék parszor a lakására "női szemmel". Virágok, satobbi. Hagyott ott pénzt (20 ezer), ha bármire kene. Csak unokateso es en járhatunk a házban. En nem nyúltam a pénzhez, de eltunt. Kiakadtam, de anyám mondta, hoy felejtsem el. Unokateso azota is kedélyes, puszit ad, de en kivagyok. Nem latszik rajta semmi különös. Neha azt hiszem, biztos en hibbantam meg. En biztos nem

Tudnek ugyanúgy viselkedni lopás utan. De mas nem férhetett a pénzhez! Hasonlo eset valakinek a családban?


2016. okt. 25. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy unokatesód beszélt anyukáddal, hogy kell neki pénz, mondta neki anyád hogy vegye el nyugodtan ott van a lakásban, és anyukád nem akarta hogy ezt megtudd.
2016. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban igen. Aki van annyira gatlastalan, h megrovidit vkit, annak ahhoz is van kepe, h ugy tegyen, mintha mi se tortent volna. Sajat tapasztalat nalam is, bar nem csaladon belul. Evekig jartam meg egy osztalyba azzal, aki kozos nyari munkán nyulta a kasszat es nekem (is) kellett visszafizetni. Szeme nem rebbent.
2016. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem, anyám nekem adta ide, en meg jol látható helyre tettem, hogy mas nem lesz ott úgysem. Mint kiderult, unokateso volt bent.

Anyámnak adtam volna vissza a pénzt, es nem talaltam, nagyon kínos volt.

2016. okt. 25. 21:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Kiakadtam, de anyám mondta, hoy felejtsem el."

Ezek szerint mégiscsak tudhat valamit anyukád a pénz sorsáról...

2016. okt. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez az "ügy" csak te szerinted "lopás" !

Anyádé a pénz, és ezek szerint az ő tudtával van ott, ahol van.

Te meg gyanúsítgatod azt aki -helyetted- segíti mindenben anyukádat.

2016. okt. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

"Van egy unokatesom, aki anyámnak szokott segiteni. Anyám odavan erte"


Szerinted érdekli is a piti 20ezer Ft az unokatesódat, amikor valószínűleg ő örökli majd a vagyon nagy részét is anyád után?! Inkább ezen izguljál, mert anyád "oda van érte".

2016. okt. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem ő örökli.

Amúgy nem ez az egyetlen gaz dolog a krapekkal kapcsolatban, csak anyám duhrohamot kap, ha szóba hozom.

2016. okt. 26. 13:08
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

kérdező, PÉNZT SOHA NEM TESZÜNK JÓL LÁTHATÓ HELYRE.


gondolom, most már legalább ezt megtanultad ebből az esetből...

2016. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Nem ő örökli. "


Ha anyád ennyire sztárolja, akkor minden esélye meg van rá.

Bocs.

2016. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. "Hagyott ott pénzt (20 ezer), ha bármire kene."

2. "Nem, anyám nekem adta ide, en meg jol látható helyre tettem."


Hogy a történet korrekt elmondásában gyenge vagy, az egy dolog.

Nekem annakidején, ha Anyám pénzt adott, azt a pénztárcámba tettem!!!


Nem csak tanulnod kell, de felejtened is van mit!

2016. nov. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!