Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki lop, az utana ugyanúgy...

Aki lop, az utana ugyanúgy viselkedik?

Figyelt kérdés

Tudom, fura kérdés, meg hülyének is tunik.

Van egy unokatesom, aki anyámnak szokott segiteni. Anyám odavan erte, en nem nagyon. Anyám elutazott ket hetre, es kert, hogy nézzék parszor a lakására "női szemmel". Virágok, satobbi. Hagyott ott pénzt (20 ezer), ha bármire kene. Csak unokateso es en járhatunk a házban. En nem nyúltam a pénzhez, de eltunt. Kiakadtam, de anyám mondta, hoy felejtsem el. Unokateso azota is kedélyes, puszit ad, de en kivagyok. Nem latszik rajta semmi különös. Neha azt hiszem, biztos en hibbantam meg. En biztos nem

Tudnek ugyanúgy viselkedni lopás utan. De mas nem férhetett a pénzhez! Hasonlo eset valakinek a családban?


2016. okt. 25. 20:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10-es: WTF?
2016. nov. 11. 09:28
 12/12 anonim ***** válasza:

Még általános iskolás koromban történt, hogy ellopták tőlem az ezrest, amit színházjegyre vittem. A táskámba tettem, ami nem lehetett nálunk szünetben, hanem le kellett rakni a folyosón a padokra. Volt folyosóőr (mindig egy kijelölt diák) és mivel az akkori az osztálytársam volt, így tisztában volt azzal, hogy még nem fizettem ki a jegyet, ma van az utolsó napja. Ki is lopta a pénzt a táskámból.


A viselkedése ugyanolyan volt, mint előtte. Még volt is pofája megkínálni abból a chipsből, amit az én lopott pénzemből vett! Hamar lebukott egyébként, mert csak ő volt a folyosón (a társa elment WC-re, tuti akkor tette), emellett pedig szegények voltak, másnap mégis egy szatyor chips-szel jött iskolába. Meg hát ugyebár volt előtte már egy-két ügye, nem volt nehéz dolog.

2016. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!