Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért viselkedik ugyanúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért viselkedik ugyanúgy mint régen?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel nagyon jóban voltam, alakult is köztünk valami. És igen, beleszerettem. De aztán tök más lett, hidegebben viselkedett, lemondta a találkozásokat, szóval 1-2 hónapra kicsit eltűnt. Haveri szinten megmaradtunk, hetente egyszer kb beszéltünk akkor is, de előtte vagy két hónapig minden nap órákat.

Szóval most megint kezd minden ugyanolyan lenni és nem tudom mire vélni. Elhív erre-arra, sokat dumálunk stb..


Most csak szórakozik vajon? Tudom hogy rendes srác, de néha nem tudom mire vélni az ilyen dolgait. Mármint bizonyította többször is, hogy ha kell tényleg kiáll mellettem, barátnak kitűnő. Csak ugye volt köztünk egy s más, és most legutóbb megint... Nem akarok újra ugyanabba a csapdába beleesni. Legutóbb amikor eltűnt tényleg megbántott, kicsit összetörte a szívem. Persze nem tudom az okát. Engem is félreérthetett, én se vagyok szent az egész történetben. Plusz azt is tudom voltak családi gondjai akkortájt.


Sose tudtam mik vagyunk, haverok vagy több de már végképp elvesztettem a fonalat.


2016. máj. 24. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyenekkel a "Tini párkapcsolatok" kategóriában szoktam találkozni... hány éves vagy? :)


A megoldás a problémádra:

- "Figyelj Sanyi, én nem értem a viselkedésedet. Anno tök jól megvoltunk, aztán eltűntél, alig beszéltünk, aztán most megint itt vagy, és úgy viselkedsz velem, mint régen, amikor történt köztünk ez-az... a múltkor nagyon rossz volt, amikor egyszer csak megváltoztál, hideg és távolságtartó lettél, stb... és attól félek, hogy megint ezt fogod csinálni. Úgy érzem, nem érdemlem ezt, hogy így játszadozz velem, és szeretnék végre tisztán látni kettőnkkel kapcsolatban. Légy oly' nedves és segíts nekem ebben, ugyanis nem vagyok egy kib.@szott gondolatolvasó."

2016. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :D igazad van :)

Én 19 vagyok, ő 20. És igen, mindketten kicsit éretlenek vagyunk. Én érzelmileg biztos, ő meg úgy mindenben. Ez esetben Bocsi a rossz kategóriáért.

2016. máj. 24. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!