Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki durva és rideg az...

Ha valaki durva és rideg az állatokkal, milyen ember lehet?

Figyelt kérdés

Van egy olyan mondás, ahogyan az állatokkal bánsz, megmutatkozik milyen ember vagy. Valami ilyesmit hallottam, nem tudom pontosan hogyan van ez. :)

A párom ki nem állhatja a kutyákat, más állatot nem tudom, de mindig belerúgna, elzavarja és leüvölti, takarodj hülye dög és hasonlók. Annyira sajnálom ezért az kutyusokat, mert a családban élő kutyákkal ilyen. Én nagyon állatbarát vagyok, még egy kis hörcsögöt is sajnálok, és ha látok elütve állatokat összeszorul a szívem.

Most a párom rossz ember lenne? Mert ahogy az állatokkal bánik kiábrándító, nagyon csúnya. És sok emberrel is így beszél, persze a háta mögött, főleg akik mások mint ő, vagy más nézetei vannak.


2010. ápr. 27. 07:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
leírtad magad, hogy hogyan viselkedik az emberekkel. ez egyértelmű. veled nem ilyen?
2010. ápr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
82%

A mondást nem ismerem, de igen, milyen lehet az emberekkel az olyan ember, aki az állatokkal nem bánik tisztességesen?


Minimum sunyi, hiszen az - erősebb - emberekkel nem meri kimutatni rosszindulatát.


Nem tudnék olyan emberrel élni. Szerintem, Te sem sokáig.

2010. ápr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%
Előbb utóbb veled szemben is kimutatja a foga fehérjét. Ő felsőbbrendűnek hiszi magát, pedig csak egy ember a sok közül. Figyeld a reakcióit, és ha nem bírod a stílusát hamarosan szabadulj meg tőle.
2010. ápr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

rossz ember.

mondhatnám akár úgy is, hogy szar alak.

2010. ápr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
82%
Sztem az ilyen ember 1 k*cs*g, és nem jóslok túl nagy jövőt a kapcsolatotoknak :/
2010. ápr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
95%
Én sem szeretem az ilyet,apám sem szereti az állatokat,nem is bántja őket,de nem engedi,hogy hozzáérjenek.Viszont nagyon jó apa és nagyapa meg jó férje is anyunak,az emberekkel jók a kapcsolatai.A gyerekeket imádja.
2010. ápr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
93%

Attól, hogy valaki nem szereti az állatokat, még lehet jó ember, DE hogy direkt bántja is őket..

Sok minden a gyerekkorból vezethető le, lehet hogy őt kiskorában elnyomták, megalázták, terrorizálták, ilyenkor egy gyerek egy nála kisebb és gyengébb élőlénnyel (kistestvér, állatok) viselkedik ugyanígy. A párod felnőtt korára is ilyen maradt és lelkileg defeketes és nagy aggresszió van benne továbbra is, már ok nélkül. Hogy kerüli más emberekkel a konfliktust és csak a hátuk mögött tud róluk véleményt nyilvánítani ocsmányan, ez is ezt támasztja alá.

2010. ápr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

igazad lehet, azzal a kitétellel, hogy mindaz, amit felsoroltál -kiskorban - megvolt, sőt.


Mégis, imádom az állatokat, ők voltak az egyetlen barátaim. Ha nem lettek volna, biztosan megkattanok, már akkor.

Úgyhogy, szem. nem mindig gyerekkori a buli. Illetve akkori lehet, de vmi más okkal.

Talán született?

2010. ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
58%
Én sem hallottam még ezt a mondást, de nem szeretem az állatokat nem bántom őket csak nem szeretem őket, az emberekkel is hasonlóan vagyok azon a pár emberen kívül, akik a családom vagy a barátaim mindenki más irritál valamennyire.
2010. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Harmoka ***** válasza:
95%

Nekem a keresztapám volt ilyen ember, sunyi, alattomos, mindenkit kihasznált, a saját családját is tönkretette, csak a saját érdeke számított. Na Ő utálta így az állatokat, a nagyanyám macskáját elvitte és bedobta a Tiszába, csak nem volt szerencséje , mert a macska visszament. A kutyákat is rugdosta, elzavarta, kővel dobálta.Szóval nem bírta az állatokat. Szerintem, ha valaki nem szereti az állatokat az nem szereti az embereket sem. Amúgy munkatársam is volt ilyen típus.

Ez valahogy úgy van mint az a mondás, hogy nézd meg az anyját vedd el a lányát.

2010. ápr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!