Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki durva és rideg az...

Ha valaki durva és rideg az állatokkal, milyen ember lehet?

Figyelt kérdés

Van egy olyan mondás, ahogyan az állatokkal bánsz, megmutatkozik milyen ember vagy. Valami ilyesmit hallottam, nem tudom pontosan hogyan van ez. :)

A párom ki nem állhatja a kutyákat, más állatot nem tudom, de mindig belerúgna, elzavarja és leüvölti, takarodj hülye dög és hasonlók. Annyira sajnálom ezért az kutyusokat, mert a családban élő kutyákkal ilyen. Én nagyon állatbarát vagyok, még egy kis hörcsögöt is sajnálok, és ha látok elütve állatokat összeszorul a szívem.

Most a párom rossz ember lenne? Mert ahogy az állatokkal bánik kiábrándító, nagyon csúnya. És sok emberrel is így beszél, persze a háta mögött, főleg akik mások mint ő, vagy más nézetei vannak.


2010. ápr. 27. 07:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Jaaa, ha szerelmes valaki, attól már rögtön jó ember? :S
2010. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
37%

Miért ha szereti valaia z álatokat rögötn jó ember?? :D

ismerek maffizót aki tök elvan a kutyájával...mégsi vanank ügyei...gyilkosság stb..XD

2010. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
45%

11:24 szerintem azért a fóbai és a rossz tapasztalat között van egy kis különbség. Nekem is volt rossz tapasztaltom, nem is kicsi mégsem félek a többi állattól és azt sem utálom aki tette. Viszont ha te fóbiás vagy akkor beismered hogy beteg vagy és az ilyet gyógyítani szokták.

Arról meg nem beszéltem hogy a kutya felsőggrendű lenne mint egy ember. Én azt mondtam hogy mivel nem olyan fejlett mint egy ember (lehet hogy mégsem olyan jó fejlettnek lenni), nem képes utálatra, gonoszágra és épp ezért ő nem tehet arról amit tett veled! Az a kutya akit nem nevelnek meg, agresszív, stb az SZENVED! Mégis miért vidámat és játékosak a jólnelelt szeretett kutyák? Mert ők boldogak. Az is csak téged minősít hogy a szüleidnek el kellett volna vinnie szerinted ahelyett hogy megnevelik. Gondolom más problémákra is így reagálsz... Dolgozni vele azt nem, kidobjuk oszt meg van oldva. :) De persze vannak ilyen ember akiknek lépten nyomon szükségük van hangoztatni hogy ők felsőbbrendűek és úgy is viselkednek. Látszik milyen hangnemben beszélsz róluk. Attól hogy felsőbbrendű vagy még nem vagy jobb is... Dehát az ilyen embereknek valami bajuk van.

Akkor az előző válaszom módosítom, lehet jó ember (de az én szememben 100% soha) aki nem szereti az állatokat, de aki nem szereti és BÁNTJA is őket az tuti nem jó ember! És pedig a kérdező barátja bántja is őket...

2010. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%

11:24-es vagyok és voltam, ha az a válasz csak 15%-ban hasznos, akkor írogasson nektek a f*szom.

További szép (és együttérző, nomeg megértő) napot.

2010. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
43%
Nem fog nekik tetszeni drága, mert ezen az oldaon ha valaki nem a kérdező kedve szerint ír, akor emgtámadják, nem fogadják el az álláspontját, persze aki azt kántáljaa a, mit ő, isten(nő)lesz.
2010. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
22%

Ja, de azért azt még leírom, 14:07, hogy te igazi, tősgyökeres s*ggfej vagy :D


Öcsém, nemigaz, hogy KÉPTELEN vagy felfogni, hogy rommá aláz, szétmar egy neveletlen KORCS egy 7 éves gyereket, ami kihat annak a felnőtt korára is, és te ezt a gyereket hibáztatod ~20 év múlva?! Igazi hlye vagy.

2010. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

De itt nem arról volt szó, hogy a barátjának rossz élménye lett volna a kutyákkal és fél tőlük. Ez érthető, ha valaki tart az állattól, ha a agyerekkora úgy telt, hogy "terrorizálta" a kutya. Persze függetlenül ettől én is azt mondom, hogy nem az állat tehet erről, hanem a gazdák. De gondolom Te nem mész a kutya után, hogy bánthasd.

Itt szimplán csak egy suttyó a csávó. A kérdező meg egy rohadt nagy álszent, a fene nagy állatszeretetével. Csak épp végig nézi, ahogy a pasija megrúg egy kutyát, de azért a szíve szorul össze szegény kis állatokat látván. Szánalmas.

2010. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Igen értem én, csak egy kicsit off-ba ment a dolog, hogy megértessem a delikvenssel, hogy mi a helyzet velem, meg az ő értékrendjével - bár gondolom tökfeleslegesen.
2010. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
54%

Én őszintén gratulálok azoknak, akik meg merik élni az érzéseiket, ki merik mondani, hogy utálnak valamit vagy akár valakit.


Ők nem fojtják jólneveltség álcája mögé a valódi és jogos érzéseiket, mint mások. Azt nem az én dolgom eldönteni, hogy kinek van "igaza", elég, ha annyit tudok, hogy őket bizonyos betegségek elkerülik, míg azokat, akik állandóan másoknak akarnak megfelelni, vagy egy kitalált ideálhoz hasonlítani, miközben ez ellentétes a valódi énjükkel, betegek lesznek ettől.


Utálom a képmutatást. Ha valakit nem szeretek, akkor nem szeretem és kész. JOGOM van nem szeretni őt. Az, hogy MIÉRT, az én dolgom. Nem vitathatja el senki. Ebbe beletartozik az is, hogy nem akarok a társaságában lenni. Ha nem rúgok belé, hanem csak közlöm vele ezt, akkor egálban vagyunk. (Ugyanis nekem kb. akkora kényelmetlenség elviselni őt, mint neki azt a mondatot, hogy menjen máshova.) Akár ember az illető, akár kutya, ez van.


Aki rá akarja kényszeríteni a másik embert arra, hogy szerinte "jó" legyen, az máris elkövet valamit vele szemben. Vannak alap elvárások, amik szükségesek amiatt, mert együtt élünk, vannak köztünk érintkezések, és közösen teszünk meg dolgokat. Ezeket a társadalom szabályozza is. Beletartozik, hogy nem öljük meg a másikat, nem verjük meg stb. Az nincs benne, hogy mindenkit szeretni kötelező. Nem is lehetséges. Van aki kutyákat nem szereti, van aki a macskákat, van aki a képmutatást, és biztosan lesz, aki engem nem szeret majd ezért a beírásért. Ez így természetes.


A nap mindenkire egyformán süt le.

2010. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
70%

A párod egy szar alak (bosi).

Ha egy kis védtelen állattal így beszél én nem sok jót nézek ki belőle...

2010. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!