Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is olyan a pasija,...

Másnak is olyan a pasija, hogy nem szól hozzá egész nap, nem foglalkozik vele?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsot kapni mert már nem tudom kezelni a nem törödömségét.Augusztusba születik meg az első közös gyerekünk de őt nem is érdekli soha nem nézi meg mikor mozog. Nem kíváncsi se rám se rá. Mitől lehet ez?
2010. ápr. 27. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Sajnálom,de valószínűleg nem szeret már.Vagy nem is szeretett.:(
2010. ápr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

De most tényleg? Csak most lett ilyen, vagy mindig ilyen volt?

Mi az, hogy nem szól hozzád egész nap? Hogy lehet úgy élni egymás mellett? Mindkettőtök akarta a gyereket? Mióta vagytok együtt?

2010. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De ilyen nincs, hogy egy leendő apa , társ ilyen közönyös, közömbös!? Tárasas magányban élsz mellette? Ilyen volt régen is? Nem is szól hozzád meg semmi?!:(
2010. ápr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen természetű az apukám, ha az anyu nem szólt hozzá, az aztán elvolt beszélgetés nélklül. Vagy ilyen a természete, vagy már közömbös lettél a számára. Ezt csak te tudhatod, hiszen te élsz vele.
2010. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapból ilyen volt mindig, vagy csak mostanában, hogy babátok lesz?
2010. ápr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Amikor kitaláltad hogy gyereket szülsz neki akkor nem volt ilyen?????Ezen gondolkozz el!!!!!!!
2010. ápr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem akarlak megbántani,v kétségekbe verni,de lehet h elhidegült tőled...
2010. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
ő is akarta a babát?
2010. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, üljetek le beszélgetni, én azt tudom, hogy én is és az én párom is egymás nélkül semmit sem csinálunk, ha valaki nagyon szerelmes akkor jelen van. Főleg ilyen helyzetben, mikor élete párja várja a közös gyereküket
2010. ápr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha mindig is ilyen szótlan volt amióta ismered, akkor csak ilyen a természete, nem tudja kifejezni magát. Azonban, ha mostanában lett nem törődöm, annak kell meg keresni, vagyis először megkérdezni az okát.
2010. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!