Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is olyan a pasija,...

Másnak is olyan a pasija, hogy nem szól hozzá egész nap, nem foglalkozik vele?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsot kapni mert már nem tudom kezelni a nem törödömségét.Augusztusba születik meg az első közös gyerekünk de őt nem is érdekli soha nem nézi meg mikor mozog. Nem kíváncsi se rám se rá. Mitől lehet ez?
2010. ápr. 27. 09:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem volt mindig ilyen. Nem tervezett baba, de mikor mentem volna a műtétre ő volt az aki azt mondta, hogy ne menjek majd megoldjuk. Azóta meg csak rosszabb és nem is beszél velem erről az egészről. De a legrosszabb az, hogy senkivel sem. És már teljesen tanácstalan vagyok. Már azon gondolkodom, hogy inkább egyedül csinálom végig mert még úgy is könnyebb mint ez a helyzet.
2010. ápr. 28. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!