Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Karácsonykor az én feladatom eldönteni, hogy apukámnál vagy anyukámnál legyek-e aznap (vagy akár mindkettőjüknél). Viszont nagyon nehéz úgy megoldanom, hogy anyukámmal és apukámmal is legyek aznap. Hogyan oldjam meg? Bocsi, lehet rossz kategóriába soroltam!

13/l



2016. nov. 3. 12:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Mi miatt nehéz megoldanod? Messze laknak egymástól vagy valami más akadálya van?


Esetleg egyik évben anyukádnál, következőben apukádnál karácsonyozol, ez is lehet egyfajta megoldás.

2016. nov. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Megbeszéled a szüleiddel, hogy pl. most anyánál, jövőre apánál leszel 24-én, másnap fordítva.

Vagy 24-én az otthonodban karácsonyolsz, másnap a másik szülőhöz mész. Nem írtad, szüleid párkapcsolatban élnek-e, vannak-e féltestvéreid, stb. Ez sem mindegy!

Nem tartom jó ötletnek, ha utazgatással töltöd a szentestét, mert egyik szülődnek fuvaroznia kell téged, így mindkettőtök ünnepe odalesz.

2016. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Anyukám kapcsolatban él, apukám nem.Ezért húz a szívem kicsit apához, nem szeretném, ha egyedül lenne szenteste. Viszont anyukámnál az egész család. Eddig mindig úgy volt, hogy egyik évben apukámnál voltam este, anyukámnál délután, következő évben fordítva.De ez így tényleg kellemetlen...
2016. nov. 3. 13:16
 4/18 A kérdező kommentje:
Féltestvéreim nincsenek, csak édestestvéreim vannak.
2016. nov. 3. 13:16
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Bár én már felnőtt vagyok, most ugyanez a helyzet állt elő. Eddig 9 évig működött a férjemmel ez, egyik évben itt, másik évben ott. Most úgy alakult az életünk, hogy 2 hónapig anyukámnál élek, tehát pont szenteste is velük leszek. Cserébe viszont az egész másnapot apukámmal töltöm, lehet, ott is alszom. Sajnos ez van. Ha nem akarod, hogy apukád egyedül legyen, szerintem nyugodtan legyél vele. Vagy nagyon elvetemült ötlet lenne apukádat is meghívni anyudhoz? Jóban vannak egyáltalán?
2016. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
En a 24.et anyukammal szoktam tolteni, itt az egesz csalad, vacsorazunk, tarsasozunk. 25en apukammal szoktam lenni, 26an meg elutazunk a dedihez.
2016. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Csináljatok apukáddal 23-án karácsonyt, 24-t töltsd anyukádékkal, aztán, ha nincs más programod 25-re, akkor azt a napot is töltsd apukáddal, hogy ne legyen egyedül.


Vagy:

Apukáddal legyél Szenteste 6-7 óráig, utána menj át anyukádékhoz.


Jobb ötletem nincs. :(

2016. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

2. vagyok megint:

Azt írod, hogy csak édestestvéreid vannak, ők hol és hogyan karácsonyolnak? Anyukádnál lesz mindenki, esetleg házastárssal,gyerekkel? Nem írtad, kinél laksz?

Kérdező,ez esetben csak te döntheted el, hogy a nagy családot választod-e, vagy apukádat egyedül.

2016. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az egész család anyukámnál. Szó szerint. Tudom azt is, hogy anyukám nem venné jó néven ha nem velük tölteném az estét. Mivel a szüleim nincsnek jóba, sajnos igen, nagyon elvetemült dolog lenne apukámat meghívni.:( Én egyébként apukámnál lakom. Aszt hiszem valaki kérdezte. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2016. nov. 3. 15:57
 10/18 A kérdező kommentje:
Azt*
2016. nov. 3. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!