Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi miért sietteti házasságo...

Férfi miért sietteti házasságot, gyereket 3 hét ismeretség után?

Figyelt kérdés

Ismerősöm 3 hete van egy sráccal.

Már eljegyzés, nem védekeznek, jövőre házasság.

Ez szerintem nem jò... Hova siet a srác?

Nem fogok beleszólni, senkire nem hallgat, de érdekel ki hogy látja.



2016. nov. 3. 20:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Ebből is az lesz hogy max 2 hónap után szét mennek. Szegény gyerek élete...
2016. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Ferjemmel mi nagyon egy hullamhosszon voltunk ilyen temaban,de 1,5 ev utan jegyzett el( igy is csomoan mondtak,hogy, "de korai", utana gyereknek is, azt most meg irigykednek)

engem 3-4 honapnyi kozos "lakhatas" utan jegyzett el...szerintem ezt azert kene merlegelni....egyutt laknak legalabb, vagy miota ismerik egymast?

2016. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
27%
ha volt már jó sok csaja,akkor nagyjából kiismerhette a női jellemeket és most úgy érzi megvan a tuti.
2016. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
szerintem bolond. Nekem volt egy barátom, aki már az elején el akart venni, és gyerekekről beszélt, aztán kiderült, hogy vannak "kicsit" nehéz pillanatai. szerencsére már nem vagyunk együtt.
2016. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%
Nekem férjem egy hét után mondta hogy elvenne, én meg mondtam hogy igent is mondanék... ja, 5 évvel később így is tettem :) Nagyon sietnek feleslegesen.
2016. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak a férfi a hibás, a nő belement? Bele. Gondolom tudja hogyan lesz a gyerek és ha ő nem védekezik és gumit se húznak akkor tudja hogy abból gyerek lehet. Őt se kényszerítette senkin arra hogy igent mondjon az eljegyzéskor. Mindkettő egyforma "okos".
2016. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%
Három HETE? Te jó ég...
2016. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
41%

A párom az első randi utántól már a feleségének titulált :-D

10 hónap múlva lett hivatalos eljegyzés és jövőre esküvő :-)

Mi annyira tudtuk, meg annyira fiatalok se vagyunk már. 27 hónapja vagyunk együtt.

2016. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem külföldi a srác?
2016. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
98%
szerintem a 27 hónap nem ugyanaz, mint a 3 hét. Három hetesen már nem is védekezik. te meg 27 hónaposan az esküvődről ábrándozol. szerintem nem ugyanaz.
2016. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!