Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi miért sietteti házasságo...

Férfi miért sietteti házasságot, gyereket 3 hét ismeretség után?

Figyelt kérdés

Ismerősöm 3 hete van egy sráccal.

Már eljegyzés, nem védekeznek, jövőre házasság.

Ez szerintem nem jò... Hova siet a srác?

Nem fogok beleszólni, senkire nem hallgat, de érdekel ki hogy látja.



2016. nov. 3. 20:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%
Az egyik szomszéd csajtól (most 45 éves) egy hét járás után kérdezte meg a későbbi férje, h hozzámegy-e. Másfél év múlva esküvő, aztán két gyerek, de 16-20 év házasság után (nem tudom pontosan mert nem kérdeztem) a pasi lelépett egy új nővel. Kb 3 év múlva el is intézték a válást hivatalosan.
2016. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
98%
Vannak látványosan kompatibilis emberek meg minden, de 3 hét azért, valljuk be... Előbb alaposan kiismerném a másikat, amúgyis hova rohannak? Gyerekvállalásnál egy év kb. semmi, az azért mégis idő. Bármennyire is érzik, hogy ő az igazi s bármennyien is válnak el sok év után... Mibe fáj várni egy kicsit? Kockázatos ez nagyon.
2016. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
26%

Nekem van egy ismerősöm aki szintén ilyen 3 hét, egy hónap után eljegyzett egy lányt, gyereket beszéltek meg. 2 hónap ismerettség után már terhes volt a csaj. Ez már 7 éve volt..azóta is boldogok együtt.

El tudom képzelni kellő életkor és tapasztalat után hogy pontosan látja az ember hogy mit és kit akar egy életre.

2016. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
92%
3 hét után? Lám, lám, milyen érzelmeket tud kihozni egy férfiból egy Uniós letelepedés lehetősége!
2016. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is van ilyen ismerősöm,ott is egyutt vannak mar hat éve,masodik vagy harmadik honapban sikerult a gyerek is..szeretik egymast,boldogok,hazasok...szoval be is jöhet a dolog..mindemellett en is azt mondom,h ez igy nagyon meredek..en lehet,hogy lehutenem azert kicsit a pasast..(vagy menekulore fognam,de ez csak privat velemeny)
2016. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon erősen kapuzárási pánikja lehet az ilyen tagnak:D
2016. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
37%
Az én kezem három hónap után lett megkérve, ennek már 25 éve. Pedig mindenki azt mondta, hogy ott fog(om) hagyni és hogy hülyék, meg idióták vagyunk. Van aki még ma is ezt állítja. Akkor ki az ostoba?
2016. nov. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
96%

szerintem mindenkinek van ilyen ismerőse. nem normálisak és nagyon durván kapcsolatfüggők az biztos..

nem akarok álszent lenni, mert én és a barátom is a kapcsolatunk elejétől fogva komolyan tervezünk egymással, volt szó nekünk is kb 1 hónap után mindenről(házasság,baba). de tudtuk,hogy rohadtul nincs még itt az ideje. most vagyunk együtt 3 éve,mostmár kezd aktuálissá válni a téma.

felelőtlenség pár hét! vagy hónap után közös gyereket tervezni meg házasságot.. de nem baj, majd megint a gyerek szívja meg,hogy a szülei már akkor sem lesznek együtt,amikor születik.

2016. nov. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
80%

Régen hetek-pár hónapok után esküdtek, csók előtt szex előtt, aztán együtt összecsiszolódtak :-)

Ma már akkor sincs garancia, ha 10 év együttjárás előzte meg, sokan pont a házasságkötés után válnak el szinte azonnal, érthetetlen módon...

2016. nov. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy vannak normális határok az időben. De tudom, hogy létezik első látásra szerelem. Nem csak szerelem, hanem, hogy az egyik vagy akár másik fél valahogy tudja, hogy akit megtalált, az az igazi!! Én hiszek ezekben a megérzésekben. Szerintem be szokott jönni. Hogy érthetőbb legyek, szerintem hasonló az anyai ösztönhöz, férfiaknál is lehet ilyen belső meggyőződés!!
2016. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!