Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi miért sietteti házasságo...

Férfi miért sietteti házasságot, gyereket 3 hét ismeretség után?

Figyelt kérdés

Ismerősöm 3 hete van egy sráccal.

Már eljegyzés, nem védekeznek, jövőre házasság.

Ez szerintem nem jò... Hova siet a srác?

Nem fogok beleszólni, senkire nem hallgat, de érdekel ki hogy látja.



2016. nov. 3. 20:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is elképzelhetetlen lenne, de ismerek olyan férfit, aki pár hónap udvarlás után megkérte a lány kezét. Azóta eltelt vagy 40 év, már nyugdíjasok, fölneveltek egy gyereket és unokáik vannak. És azóta is együtt vannak.

Szóval, mindenre van példa is, ellenpélda is.

2016. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
68%

Még a pár hónap is más, mint a 3 hét.

Nálunk 9 hónap után volt eljegyzés, esküvő meg 10 év alatt sem, mert rájöttünk, hogy felesleges.


Többen írtátok, hogy biztos nagyon egy hullámhosszon vannak.


Én nem hinném, hogy csak az érzelmek döntenek ilyen rövid idő után.

Valami más is van a háttérben, ami még nem derült ki.

Esetleg a pasinak van egy nagyobb hitele, gyorsan összeházasodnak, a nő beleszeret, és kihúzza a szrból a férfit.

Lehet én ábrándultam már ki a világból, de egyből anyagi gondok jutottak eszembe, hogy azért sietne a házassággal.

2016. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Miért varrod -itt sok válaszolóval együtt- kizárólag a pasas nyakába az egészet???!

Gondolom, hogy nem erőszakolta meg a nőt, azaz a kettőjük döntése.


(Vagyis két hülye az egy pár!)

2016. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat,
2016. nov. 10. 06:33
 25/30 A kérdező kommentje:
Igazam lett... Megkerestek és figyelmeztettek... Bűnöző volt és mindenki kerülte mert olyan körökben forgott... Mindenki eldöntheti tud e változni valaki.... Szerintem nem.
2016. dec. 11. 13:56
 26/30 anonim ***** válasza:
:/
2016. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
47%

Engem is megkért anno kedves párom három héttel az összejövésünk után... pislogtam is rendesen, mondtam neki, hogy ez egy kicsit korai még. Szerencsére 5 év múlva is így gondolja.

Nála az volt a dolog nyitja, hogy előttem 5 évig volt együtt egy másik nővel, akinek az összes heppjét megtapasztalta, és látta, hogy velem jobban összepasszolunk.

2017. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
91%
Az én ismerősömet 5 hónap után jegyezték el, de ezek szerint mindig van lejjebb...
2020. febr. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Én egy olyan házaspárt ismerek, akik 3 hét után jegyezték el egymást, a nő ikreket (is) szült, boldogok, együtt vannak azóta is (kb. 15 éve). Anyagilag egyébként ugyanúgy álltak, ketten együtt lettek nagyon vagyonosak. Valaki szerint a pasi ezért (is!) döntött úgy, hogy gyorsan lecsap rá, mert nem elég, hogy Barbi baba külsejű volt a nő, de még jómódú is (mint ahogy ő maga is) és kedves. Végülis belegondolok és pasiként találnék egy ilyen csajt, aki gyönyörű, ugyan akkora a vagyona, tehát tuti nem a pénzemre megy, lehet én sem gondolkodnék sokat...
2022. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Szóval van, amikor egy ilyen döntés minden szempontból jó mindenkinek, viszont valóban ritka...
2022. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!