Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akad itt olyan nő, aki 30...

Akad itt olyan nő, aki 30 fölött van és nem szeretne gyereket? Miért?

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 23:44
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
77%
Azert mert nem szeretem oket. A munkat es a paromat tartom fontosnak. Nincs semmi szuksegem ra a boldogsaghoz:)
2016. nov. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. Én is 30 fölött vagyok, szintén nem szeretnék gyereket, ezért is ment tönkre a kapcsolat a barátnőmmel.
2016. nov. 22. 23:51
 3/55 anonim ***** válasza:
31%
Remek, menjetek szobára.:-) Bandi, remélem, csináltattál vasectomiát, és nem a nőtől várod, hogy védekezzen.
2016. nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló! Talán ismerjük egymást?
2016. nov. 22. 23:58
 5/55 A kérdező kommentje:
Igen. És? Már bánom, hogy hagytam megjelenni a nicknevemet.
2016. nov. 23. 00:12
 6/55 anonim ***** válasza:
46%
Igaz ez nem teljesen válasz a kérdésedre de kicsit idevág, hogy nálam meg épp ez van, hogy szeretnék majd gyereket (23L) harminc körül, de annyira nem tudom elképzelni hogy egy életért feleljek, már eleve azt hogy terhes legyek vele, vagy hogy egyáltalán megállapodjak valaki mellett.Szóval én szeretnék gyereket, de ha a kérdésedre válaszolva azt mondanám hogy nem, akkor azzal indokolnám, hogy félek az elkötelezettségektől
2016. nov. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
53%
Én leírnám, hogy miért nem akartam még 30 fölött se: idegesítettek, ki nem állhattam őket, igazából most se vagyok oda a legtöbb gyerekért. Viszont a férjem kedvéért mégis vállaltam egy babát. Ez volt életem legjobb döntése. Fogalmam se lett volna, mi marad ki az életemből, ha nem vállalom Őt. A legnagyobb boldogság és szerelem a földön. És azért bánt, amikor ilyeneket olvasok, mint amit te írsz, mert tudom miből maradtok ki.
2016. nov. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Tudod miért nem szeretnék? Még véletlenül se akarom, hogy hozzám hasonlítson. Belőlem egy is sok.
2016. nov. 23. 01:08
 9/55 anonim ***** válasza:
46%

Igaz, én még csak 26 vagyok, de el akarom köttetni magam.

Nem azért dolgozok, hogy a pénz a kölyökre menjen, meg úgy gondolom, hogy a párommal a kapcsolatunk rólunk szól. Azon kívül nem szeretem a kölyköket. Idegesít a hangjuk, a dackorszakos feleselés, hiszti, nincs kedvem pelenkázni meg még 4 évesen is babakocsiban tolni. Láttam az üzletben olyan hisztizős kis xarost is, aki a faterját pofánvágta meg a hajába tépett. Meg akik az anyjukat ütötték. Nekem ehhez se kedvem, se türelmem.

Aki azzal jön h öregkoromban mi lesz, annak mondom, h nem egy ember xarik a szüleire és csak az örökségért tartják a kezüket.

2016. nov. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
39%

Mennyi rosszindulatú ember van. Ennyire sajnáljátok a gyerektől a pénzt és ezért nem vállaltok? Elég szánalmas. Persze elköttetésre meg van lé.


Az igazság az és szomorú is egyben hogy részben igazatok van, mert egy gyerek valóban öli a pénzt és nem biztos hogy sikerül normálisan felnevelni. A nevelésről pedig 90%ban a szülő tehet, legyen az rossz vagy jó mindegy. Aki úgy érzi hogy nem való neki gyerek az ne is vállaljon, gyűlölködésből nem szabad gyereket vállalni.

2016. nov. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!