Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akad itt olyan nő, aki 30...

Akad itt olyan nő, aki 30 fölött van és nem szeretne gyereket? Miért?

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 23:44
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
89%

"Nem teheted meg azt amit eddig, na és akkor mi van?"


Az van, hogy vannak emberek, akik azt szeretnék tenni amit eddig, és nem adják fel egy gyerekért. Mert nekik az a fontos, hogy úgy éljenek, ahogy eddig.


"nem haltam meg"


Te, én sem halnék meg, ha olyan módon kellene élnem, ahogy nem jó nekem, de én inkább úgy szeretnék, ahogyan jó. Mert egy életem van. És azt bizony úgy szeretném élni, ahogyan én elképzeltem. Gondolom, te is.


"Ha azt gondoljátok, hogy egy gyerek mennyi nyűggel, pénzzel járhat, akkor javaslom gondoljátok végig, menny pénz kell egy nyaraláshoz, új kocsira, házra vagy bútorra..."


Aztán miért javasolod? Te a gyerekre költöd a pénzed, más meg nyaralásra, új kocsira, házra...Kinek mi a fontos...


Mi a fenéért gondolod azt, hogy más embernek is ugyanaz kellene a fontos legyen, mint neked?

2016. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
29%
40-es, ezt fájt olvasni. Nem ismered te az írásjeleket, tagolást stb??? Komolyan, hogy lehet ilyen igénytelen valaki a közlendőjére? A tartalmát már nem is kommentálom, az sem volt jobb, mint a megjelenési forma.
2016. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
87%

27 vagyok, alapvetően jól kijövök a gyerekekkel de sajátra nem vágyom. Egyrészt attól tartok,hogy nem bírnám tartani az ütemet, más dolog 1-2 órán át szórakoztatni egy gyereket, mint egész nap. Meg kelni hozzá éjszaka,pedig alapvetően imádok aludni. Mi lesz,ha bevállalom és nem jön a nagy szerelem. Mi lesz,ha vállalom,mert a párom jaj de mennyire szeretné aztán lelép,hogy ő nem ilyen "lovat" akart. Akkor ott leszek egyedül egy gyerekkel aki nélkül lehetett volna élni korábban. Itt ugye nincs csere, nincs visszavétel,hogy bocs meggondoltam magam.


Én nem mondanám sose,hogy a gyerekek undorítóak vagy bármi. Aranyosak de egyáltalán nincs bennem az érzés,hogy vágynék erre. Tökéletesen el tudom képzelni gyerek nélkül is.


Sokan írták már itt,hogy a saját gyerek más,meg szerelem meg púderillat de ha csak én beleesek az ellenkezőjébe akkor egyetlen jótanácsos sem lesz ott helyettem :/


Ezzel talán kicsit érezhetőbb ez az oldal is.

2016. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
24%

"de nem mindenhol kivetel nelkul eletem soran egyetlen egy olyan peldat nem lattam akinek nem ment volna el szules utan az esze," 40


Anyukádnak is??? Akkor megértem.

2016. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
10%
42es de ismerem oket de nem fogok teleofnrol azzal szorakozni hogy helyesen irjak mert nem erdekel ? Ha szukseg vam ra meg teszem de itt pont nincs amugy a kozelndoje ertelmes a hulyek neveljek leg a gyerekuket hogy azert mert szultek ne keseritsek mar meg masok napjat:D ha bem latod ertelmet lehet a te is ilyen szulo vagy
2016. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
71%

"Nem teheted meg azt amit eddig, na és akkor mi van?"


hát, tudod, van, akinek az "amit eddig tettem" nem annyiból áll, hogy néha elmegyek bevásárolni a teszkóba, mert pénteken hamarabb kiengedtek a gyárból, hanem pl. arról, hogy akkor ülök fel egy repülőre és húzok el Párizsba vagy Barcelonába, amikor épp kedvem tartja...

2016. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
64%
Igen neki is 44 es :) elhuzott egy idos 70es pasihoz.
2016. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
28%

42es de ismerem oket de nem fogok teleofnrol azzal szorakozni hogy helyesen irjak mert nem erdekel ? Ha szukseg vam ra meg teszem de itt pont nincs amugy a kozelndoje ertelmes a hulyek neveljek leg a gyerekuket hogy azert mert szultek ne keseritsek mar meg masok napjat:D ha bem latod ertelmet lehet a te is ilyen szulo vagy

Nincs több kérdésem, ez félelmetes. Én telefonon is adok az írásomra, megtisztelem a másikat azzal, hogy ne úgy kelljen kibogarásznia, mit is szeretnék mondani. Így a mondandód is teljesen komolytalan. Mindegy is, csak zavar az ilyen igénytelenség. Szép estét.

2016. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
59%

"Igen neki is 44 es :) elhuzott egy idos 70es pasihoz." 68%-on álló - de ugye nem miattad hibbant meg anyád, ugye?


Nincs ilyen összefüggés, hogy akinek van gyereke meghibban, akinek nincs az nem - 40 körül akinek hibbanni valója van, az meghibban- és elkezdi hajkurászni a "szerelmet" "a boldogság kék madarát" -mintha 20 éves lenen. Szánalmassá válnak. Persze ez nem sokakra nem igaz, és nem attól függ, van-e gyereke, vagy nincs.


Igyekezzél a 68% nem meghibbanni.

Te is voltál gyerek, az emberek úgy kezdik általában az életet.

Nem kell utálni senkit.

2016. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
46%

*Persze ez nem mindenkire, és nem attól függ, van-e gyereke, vagy nincs.

**Igyekezzél 68%-on álló nem meghibbanni.

2016. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!