Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18. szülinap? Ajándék ötletek?

18. szülinap? Ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
Húgom vasárnap lesz 18 éves,valami vicces ajándékot szeretnék neki!Ötletek!(vettem már ajándékot neki amit tud használni csak gondoltam valami muris dolgot is adnék:))
2010. ápr. 30. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak azok a jópofa sapik, amiknek a végein csengő van. Olyan ,mint egykor az udvari bohócok sapija. Szerintem jópofa. :)
2010. ápr. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vegyél neki vattacukor gépet :)

asszem a saturnban láttam kb. egy 10esért

2010. ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valami olyan ártalmatlan dolgot, amitől kiskorában rettegett.

Pl. az én öcsém nyáron lesz 18 és kiskorában RETTEGETT a bólogatós kutyától, amit az autók kalaptartójára szoktak rakni. Én meg mindig azzal kergettem, ha anyuék nem látták.

Kitaláltam, hogy meglepem egyel augusztusban.

Ezt csak azért írtam le, hogy megértsd, mire gondolok.

2010. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Valami "csajos" dolgot! :D

Nem gondolok semmi dúrvára, de azért legyen benne valami "ártatlan erotika"! Meg egy kis humor. Ajándékboltokban szoktak lenni ilyen kis hülyeségek. :D

2010. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!