Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18. szülinap. És az ajándék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18. szülinap. És az ajándék?

Figyelt kérdés
A barátomnak nemsokára szülinapja lesz. Olvastam itt ehhez hasonló kérdéseket, de semmi jó ajándék ötletet nem találtam. Szereti az ékszereket ( bár ez kilőve, mert karácsonyra is azt kapott tőlem ), a pókert, a focit stb.. Olyan ajándékot szeretnék neki venni, aminek tényleg örül, és ami fontos, hogy ne olyan legyen, mint némelyik átlagos szülinap, hanem legyen emékezetes! A válaszoat előre is köszönöm :)
2009. dec. 28. 22:21
 1/10 A kérdező kommentje:

Kihagytam néhány betűt :$

*emlékezetes

*válaszokat

2009. dec. 28. 22:23
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
szex?
2009. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:D egyéb ötlet?
2009. dec. 28. 22:36
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Vidd be a hálóba, dobd le az ágyra, majd csapj a karjára egy fekete szőrös bilincset... a többit kitalálod.
2009. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Ne vegyél semmit! Készíts neki valamit TE,ha ékszert akkor ékszert légy kreatív, ha te csinálod mind1 milyen rossz(vagy jó) akkor is jól fog neki esni! De mindezek mellett kaptam egy gyertyafényes szobát ahol ott várt a barátnőm egy falatnyi ruhában és egyéb dolgokkal...! 19/F Hidd el ha csinálsz neki valamit,(mondjuk egy képeskönyv rólatok) az mindent visz és olcsóbb is számodra! De még egy ötlet Blue Lebel Whiskey(de az drága)!
2009. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha emlékezeteset szeretnél, akkor én csináltatnék neki valamit. Pl. én egyszer csináltattam neki egy kispárnahuzatot a közös képünkkel, vettem bele egy párnát, és hatalmas volt a siker. Vagy bögrét esetleg egy "szeretlek" felirattal? Vagy egy üveg bort "boldog szülinapot" felirattal? Én most pont ilyet kaptam a barátomtól :) Bár nem tudom, hogy mennyi pénzt szánnál rá, de a párna és a bögre is 3000 Ft megvan (legalábbis errefelé). Vagy ha nincs olyan sok pénzed, akkor lehetne egy fényképalbumot is csinálni neki, tele a közös képetekkel, habár az lehet jobb ajándéknak néz ki évfordulókor :)
2009. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, azt akartam írni, hogy 3000 Ft alatt van meg :)
2009. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a 18. szülinapomra a barátnőmtől egy laposüveget kaptam, amibe bele volt gravírozva a monogrammom. Szerintem ez nagyon találó ajándék volt, mert azóta is folyamatos használatban van:) és nem is drágák úgy tudom 19/F
2009. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkitől az ötleteket :)
2010. jan. 2. 08:26
 10/10 anonim válasza:
sziaaaa mit adtál neki ? ha szabad tudnom :D
2011. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!