Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány, közelgő szülinap, ajándék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány, közelgő szülinap, ajándék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eléggé tetszik egy lány, akit már régebb óta ismerek. 9-én lesz a szülinapja, szeretnék neki adni valamit. A dolog eléggé kezdetleges, de úgy érezem megvan a "szikra". Én valami rózsára vagy hasonlóra gondoltam... Lányok! Ti örülnétek ilyesminek?


ui.: Tudom van nyolcvanmillió ilyen szülinapos kérdés, de én most konkrétan a virágra gondoltam. Esetleg ha nem bejövős, valami más apróság? Köszi!


(16 éves lesz, én 17 vagyok.)


2011. jan. 1. 23:18
 1/9 Gishart ***** válasza:
Én csak 1 dolog miatt nem ajánlanék virágot. Egyrészt mert az elhervad, másrészt meg nekem furán nézne ki ha virágot vinnék a barátnőmnek. Bár ez is izlés kérdése. Én barátnőm halkan adta a tudtomra, hogy nem drága dolgot akar, hanem olyat, ami emlékezteti rám. Ezért kapott egy félbetörhető medált:D Szal sztem olyat vegyél neki, ami nem túl drága, ugyanakkor szép, s kifejezi azt, hogy tetszik neked:D Ez az én véleményem, nyilván függ attól is, hogy ki a lány.
2011. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Itt a gond, hogy nem épp szokványos lány. Abban van valami, hogy a virág elhervad, de nem is egy életre szóló dolgot akarok adni... Nagyon kezdetleges dolog, csak egy kis apró figyelmesség lenne, de szeretném ha örülne neki.
2011. jan. 1. 23:41
 3/9 anonim ***** válasza:
én a bon-bonra szavazok :D De valami nagyon finomra mondjuk Milka hogy legyen egy kis reklám is ezen az oldalon xD
2011. jan. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gishart ***** válasza:
Értem. Hát ez esetben lehet hogy jó a virág, bár én továbbra is azt mondom, hogy olyat vegyél, ami hasznos és tetszene neki. Sztem egy lány jobban örül annak, ha olyat kap, amiről tudja, hogy odafigyeltek rá (pl: Barátnő anno egy fél mondat erejéig megemlítette, hogy nincs sótartója. Sznapjára megkapta (elrontottam előbb, a medált karácsonyra kapta:D). S esküszöm 20 éve nem tapasztaltam olyat, hogy valaki ennyire örüljön neki. Mert tudta, hogy mivel megvettem neki azt amit csak 1 fél mondat erejéig mondott, odafigyeltem rá. Persze a rózsa jobban kifejezi az érzelmeket. Bár én továbbra is azt mondom, hogy sztem fura:D De persze jó a virág is. Csak ne olyat vegyél neki, amire mondjuk véletlenül allergiás:D
2011. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, valami fasza allergia roham ciki lenne. Bonbon se rossz ötlet, megfontolom még. Köszönöm az eddigi tanácsokat, írjatok még!
2011. jan. 1. 23:51
 6/9 anonim ***** válasza:

A rózsa tényleg jó ötlet...Igaz elszárad, de tudni fogja hogy gondoltál rá.:)

És ha mondjuk még bonbont is veszel hozzá...

Szerintem a legjobb.:)

15/L

2011. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nem lenne túl nyomulós, ha egyből rózsát adnál neki?
2011. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vegyél neki malacot...
2012. aug. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Poharat? :D
2013. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!