Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanácsaitokra/véleményetekre...

A tanácsaitokra/véleményetekre lennék kiváncsi! Szerintetek jogosan akadok ki?

Figyelt kérdés

A problémám azlenne, hogy egy kávéház/kocsma mellett lakunk.

A párom külföldön dolgozik, így csak hétvégén van velünk (van egy 5 hetes kishercegünk)

Dohányzás nincs lakásban úgyhogy akárhányszor lemegy cigizni van hogy csak fél óra/háromnegyed óra múlva jön föl hozzánk mert lent a kocsmából feltartják emberek vagy éppen ő is megiszik valamit lent az ismerőseivel. Amivel nem lenne bajom ha ez ritkán fordulna elő. De egésznap ezvan. Fent van velünk fél órát lent van háromnegyed órát és ez egész nap. Emiatt sokszor kiakadok hiszen ugy vagyok vele ígyis alig van itthon legalább ilyenkor lehetne velünk. Szerintetek? Ő azzal magyarázza egész nap kamionon ül jól esik neki a társaság de szerinte nekem nem? Énis a picivel vagyok egyedül egész nap...félek hogy erre rámegy a kapcsolatunk...:( Most is épp hogy hazaér mondta hogy megy hétvégén sörözni a munkatársaival ilyen céges buli félére. Ki hogy torerálná ezt? Vagy csak én reagálom túl?


2016. nov. 25. 18:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Szépen megbeszélném vele, hogy rendben, kell egy kis kikapcsolódás, társasági élet stb, DE nem egész nap. Tehát mennyen le 1 órára beszéljék ki magukat az ismerősökkel aztán viszlát, a nap többi részét tessék a családdal tölteni. Jogos, hogy ez zavar..pláne, hogy alig van veletek.
2016. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy troger,vágd ki a francba.
2016. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
Nézd, én nem fogok udvariaskodni: ha lenne rá igénye, akkor azt az időt fent töltené veled, veletek, és nem lent, a kocsmában. Meg akarod neki szabni, hogy márpedig fent marad a családdal, ha tetszik neki, ha nem? Mondd el neki ezeket az aggályaidat, de ne akard birtokolni, meg megszabni, hogy mit tehet. Azt senki se szereti. Teremts inkább olyan légkört, hogy legyen kedve inkább veled lenni. Parancsolgatással, meg hisztivel nem érsz el sokat, max azt, hogy még többet lesz távol.
2016. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
15%

"Énis a picivel vagyok egyedül egész nap..."

És netezgetsz, sétálgatsz, találkozol más anyukákkal, boltba jársz, babaúszásra mész... hát az pont ugyanaz, mint bezárva lenni egy fülkébe és vezetni, vezetni. Jó sokat veszeked, adj ultimátumot, jogosan akadsz ki, elvégre te vállaltad a nehezebb részt, míg a párod hétközben olyan sokat lazít... nagyon hamar egyedül maradsz a "kisherceggel" aztán megnézheted magad fél fizetésből hogy adsz meg neki bármit.

2016. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

"Teremts inkább olyan légkört, hogy legyen kedve inkább veled lenni."


A végén a kérdező lesz a hibás, mert a párja a kocsmában tölti szinte az egész napot, és van egy 5 hetes kisbaba is.

A kérdező is egyedül van otthon, neki is kell a társaság.


Én rohadt rosszul tolerálnám.

2016. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

#4: Te sem láttál mnég közelről babát, az biztos.


De írhatnánk azt is:

A férj egésznap üldögél, vezetget, mindenki szeret utazni. Találkozik naponta több emberrel, ügyfelek, kollégák a parkolóban, jól elbeszélgetnek...

Napközben babasírás helyett rádiót, akármit hallgathat, és éjjel nyugodtan tud aludni...

2016. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Soha nem mondtam azt neki hogy ahogy leszáll az utóról onnanstól nonstop velünk legyen! Pont nem érdekelne ha lemenne 1-2 órára trécselni de utána ha feljön onnanstól kezdve velünk van! De nem ez van, van hogy eltelik akár 1-/ óra is mire feljön aztán fél óra múlva megint megy le "cigizni"
2016. nov. 25. 18:50
 8/26 A kérdező kommentje:
Hogyha meg felmerem hívni hogy mikor jön fel akkor neki áll feljebb hogy kellneki kikapcsolódás éshogy ne hisztizzem már...
2016. nov. 25. 19:02
 9/26 anonim ***** válasza:
12%
Én nem bírom ha egy csaj meg akarja szabni mikor kivel mennyi időt tölthetek. Majd kérek tőled engedélyt hogy a haverokkal lógjak. Amúgy meg te sem voltál még kamionozni megnéznélek hogy bírnád tök egyedül aztán ha hazamész max 1 órát beszélhetnél másokkal. Aztán meg ülhetnél otthon egy valakivel meg babázni. Próbáld ki és meglátjuk mennyire viselnéd el még hétvégén is a bezártságot otthon.
2016. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
20%

"A végén a kérdező lesz a hibás, mert a párja a kocsmában tölti szinte az egész napot, és van egy 5 hetes kisbaba is. "


Nem, nem a kérdező a hibás, de a férjnek láthatóan rohadtul semmi kedve családosat játszani a szabadidejében. Anyuka meg emiatt a plafonon van. Talán nem neki kellene haza csalogatnia a pasiját? Parancsra nem fog menni, akkor sem, ha egy duzzogó némber várja otthon, vagy van jobb ötleted, hogy miként lehetne apucit hazacsábítani? Mert nyilván az nem hatja meg, hogy kisgyerekes apuka, és illene otthon is lennie, mert ha érdekelné a gyerek és a feleség (és abba most ne menjünk bele, hogy a gyerek előtt mégis hogyan képzelte el ez a két ember az életét, és az most mennyiben valósult meg), akkor nem a kocsmában lazítana...

2016. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!