Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig normális ez az állapot?

Meddig normális ez az állapot?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, próbáltam rövidre fogni.


A párommal még nem laktunk együtt, amikor közölte hogy ő és az apja kiköltöznek külföldre.

Természetesen szerettük volna, hogy minél előbb kijussak én is, amit sikerült is megvalósítani.

Az albérletünk kicsike, egy szoba van ami a miénk, az apja a konyhában van. Ezzel semmi gondom nem volt, hiszen nagyon jó fej az apja, jól eléltünk egymás mellett.

Viszont apának van egy "kedves nő" az életében, aki történetesen csak egy szomszédja. Volt időszak amikor együtt voltak, aztán szétmentek, és szerintük csak barátok.

Kihozták őt is. Nekem még ez sem volt probléma, hiszen alig ismertem ezt a nőt, majd később jöttek a gondok.


A nőnek szerintem kettős személyisége lehet, vagy nem tudom, de mára már pokol az élet így. Már az első perctől belemagyaráz a személyes ügyeimbe, a páromat és a családját hangosan szidja előttem (de csak nekem, előttük semmit). Megszabta hogy mit szabad főzni és mit nem, de inkább ne főzzek mert "bebüdösítek". Minden lépésem meg volt már határozva. Ami az én feladatom lenne pl reggelit csomagolni a páromnak, megcsinálta helyettem, majd ellenem uszította az apját, hogy én nem vagyok házias. Még a kiköltözésem előtt bujtogatta az apját olyan sms-ekkel, hogy szerinte velem "gond lesz"... Nem is ismer!

Hiába szóltam az apjának hogy itt valami nem jó, nem hisz nekem, hiszen az ő hátsója is kerekre van nyalva, ami neki jó. Ő nem érzi hogy gond lenne. A párom szerint nem lesz sokáig velünk együtt, őt nem zavarják ezek a háklik.


Egy nap 3 tányér maradt a mosogatóban (ami nem is az enyém volt), és éjfélig tartó kioktatást kaptam érte, hogy milyen szemét alak vagyok, nem vagyok rájuk tekintettel. Itt már bennem is eltört valami, jó kis veszekedés lett amibe beszálltak a többiek is.

A nő mindent úgy adott elő, hogy én legyek a hibás. Bármi személyes amit mondtam neki, ellenem fordította ki, majd nyíltan lealáz a páromék előtt, hogy én sérült vagyok, és ezért tönkre teszem a légkört, ilyenek (???). Mindezt úgy, hogy miközben magyaráz még ugrik is felém, mintha ütni készülne kb.


Eltelt 1 nap, és minden el lett felejtve. Részükről, részemről nem, hiszen teljesen értetlenül álltam minden előtt. De senki sem volt velem, elkönyvelték hogy "bolond vagyok"


Pár hét után jöttek neki gondok otthonról, amiket rajtunk vezetett le. Éjszaka vinnyogva és szinte már ijesztő röhögéssel tör be ránk, hogy nyissuk ki neki az alkoholt, különben itt felvágja az ereit... Aztán végre a párom előtt is el lettünk hordva mindennek, ő is hallotta.

Nagy ideget vert mindenkibe azzal az éjszakával, olyanokat terjesztett rólam és a páromról, hogy a fülem ketté állt. Bemocskolás ezerrel.

VÉGRE az apja is el akarta küldeni másnap, de fél úton visszahívta a nőt, mert megsajnálta... Ahogy a párom is.


Azóta megint ott van, bármit tehet mindig el lesz neki nézve, nekem meg nem hisz úgysem senki.

A páromnak és az apjának mézesmázasan ki van nyalva a hátsója, mindenki elégedett.


Én megint csak bolond vagyok, mert megint nem vágtam mi van, de nekem erre már rettenetesen ráment az egészségem.

Nagyon dühít ez az egész, külön költözni nem lehet, hiszen a páromat az apja nem akarja úgymond távol tudni, amire ő is csak bólogat mint egy kiskutya. Ettől a nőtől pedig megszabadulni sosem fog az apja, így mi sem.

Már a kutyáját is kihozhatja, én nem, mert hogy "nekem még nincs munkám". Ez a mondat tette be a kaput. Aznap utaztam épp haza orvos miatt, amikor ezt megkaptam a képembe.


Jelenleg itthon vagyok, de nem tudom hogy érdemes-e így visszamenni. Mindenemet feladtam azért hogy a párommal együtt élhessek, hiszen úgy volt még, hogy kettőnké marad a lakás. De nem... Nagyobba akarnak költözni hogy a kutyának jó legyen... A páromat nem zavarja, nem érdekli, sőt még leállít ha valamit merek mondani erről a nőről.

Tényleg semmire nem mondhatok véleményt, és hiába keresnék, ez nem változna.

Félek hogy erre rá fog menni a kapcsolatunk. Ne legyen tévedés, nem az zavar hogy nekem nincs kinyalva a hátsóm, nem is hagynám.

Mindenki dolgozik jelenleg, nekem még nem sikerült helyet találni, de folyton rajta voltam. Saját megtakarításomból mentem ki, soha nem kértem pénzt semmire, amibe tudtam besegítettem.


Elfáradtam, elegem van és tanácstalan vagyok.

25/N



2016. nov. 25. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Hagyd a francba! A pasid nem ér annyit, hogy ezt elviseld, ha nem áll ki melletted.

Maradj otthon, nincs miért visszamenned. Se munka, se szerelem...

Kezdj új életet, jobban jársz.

2016. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem erre már ráment a kapcsolatod.


Nem a nő miatt, hanem mert a "párod" inkább hisz egy szomszédnak, mint a párjának.

Itt neki te nem számítasz igazán, apuci kicsi fia, ez lesz mindig.

Nem áll ki érted és nem is fog.

Ha neked ez így rendben van, akkor folytasd, de szerintem nem ér meg ennyit.

2016. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
90%
Én is azt tudom mondani, hogy kezdj új életet. Nem érdemel meg a párod. Nem képes melletted kiállni! Engedd el ezt a kapcsolatot.
2016. nov. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Menekülj ettől a bagázstól! Garantáltan fogsz találni neked megfelelő pasit. Ennek se jövője, se értelme. Ne is reagálj, ha esetleg hívna. Ez nem élet.
2016. nov. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
99%

NE menj vissza. Te azt gondolod, hogy a parod, a parod meg azt gondolja, hogy egy no akit lehet dugni.

Nem allt melled, nem vesz a vedelmebe, te hiaba laksz ott, egyedul vagy.

Ha a parod hianyol, kosd ki, hogy KIZAROLAG akkor vagy hajlando folytatni a kapcsolatot, ha csak ketten laktok.


Nekem az is gyanus, hogy "A párommal még nem laktunk együtt, amikor közölte hogy ő és az apja kiköltöznek külföldre"

Ezt pl nem kozolni szoktak, meg akkor sem, ha nem laktok egyutt, hanem megkerdezni, megbeszelni, atgondolni, vagy valami hasonlo. Te mar akkor sem a parja voltal, csak a no, akit idonkent megdugott, de a velemenyedre, az erzeseidre mar akkor sem volt kivancsi, hiszen tenykent kozolt valamit, amit te vagy elfogadhattal, es koltozhettel veluk, vagy nem, es akkor mar aznap vege lett volna a kapcsolatnak.

Az, hogy nem all melled a pasas, az egyertelmu jelzes arra, hogy egy senki vagy ebben a kapcsolatban. Kezdj uj eletet!!!

2016. nov. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem mennék. A párodnak ki kellett volna állnia melletted, főleg ha ő is tapasztalta amit írtál.

Nekem valahol kicsit betegesnek tűnik az egész. Olyan, mintha mindkét férfi meg lenne bolondulva ezért a nőért, de a párod ezt nem vállalhatja nyiltan, mert ugye az apja nője. Ezért csak lerendez téged annyival, hogy ne szólj, meg alapból nem áll ki melletted.

Szerintem amúgy a nő azért alakította így a helyzetet, mert a párodra pályázik, az apja csak a pénzért kell. Nem szoktam ilyeneket írni nő létemre, de valahogy ez volt az első gondolatom, ahogy olvastam.

Ez egy beteg bagázs. Hagyd őket. Majd nézd meg, hogy pár év múlva mekkora botrány lesz abból, hogy kiderül, amit leírtam.

2016. nov. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6


Ijesztő amit írsz, azt hiszem már meg sem lepődnék ezen. Eddig azt hittem az zavarja, hogy mi együtt vagyunk és jól érezzük magunkat, ő meg csak úgy teng-leng, irigy.


Beteges a helyzet valóban. Tudom hogy ők ketten nagyon megbocsájtóak, de a végtelenségig nem lehet ezt csinálni.

A kérdés kiírás előtt utalgattam neki ezekre de hallani sem akar ilyenekről, azóta nem is ír semmit...

Fel fogom keresni újra és nyíltan elmondani ezeket neki is, aztán további sok sikert kívánok nekik.

2016. nov. 26. 10:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne keresgessél senkit - felejtsd el őket. Hidd el: alig várta, hogy hazagyere. Nem kellesz neki. Semmi beszélnivalód velük.
2016. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!