Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop fülest ha alvó állapot...

Laptop fülest ha alvó állapot után húzom ki, wake up után nincs hang. Ez normális?

Figyelt kérdés

Általában fülhallgatóval szoktam használni a laptopomat, és ha azután húzom ki a fülhallgatót, miután alvó állapotba tettem/kikapcsoltam, akkor wake up után nincs hang a hangszóróból. Aztán ha egy mp. -re bedugom és kihúzom a fülhallgatót, újra van. Kvázi olyan, mintha a gép azt hinné, hogy még be van dugva a fülhallgató, ezért, hogy a hangszóróból jöjjön hang, "ki kell húzni a fülest" (csak ugye igazából már ki van húzva ezért újra bedugni és kihúzni).


A kérdésem, hogy ez normális, mindenkinél így van? (bár régebben is így használtam és nem volt baj vele). Vagy esetleg ez a windows10-el járna, mert kb. azóta van ez a probléma, mióta azt használom.


(remélem érthető a probléma)



2016. nov. 13. 11:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!