Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha mindenki...

Mit csináljak ha mindenki rámnyit?

Figyelt kérdés

Elegem van ebből... tök ciki az egész SZÁMOLOM anyám 12x apukám 8x testvérem 7x nyitott már rám ... MINDEN RO***T ÜNNEPKOR nyőgök hogy vegyenek már egy kulcsot ahhoz a szerencsétlen ajtóhoz! , Azt is felajánlottam hogy ha kell elmegyek diákmunkába és megszerzem rá én a pénzt de semmi ,,,, mert ezeket mondják : mivan ha elesel és nem tudunk bemenni és ......

már esküszöm teletelt a pohár, és ők továbbra is leszarják a privánszférámat ( bocs ha rosszul irom ) 1000000 szer mondtam HOGY KOPOGJATOK , de nem tudom .. mintha ők nem is hallották volna ezta szót ezelött pedig már külön egyesével bemutattam mindenkinek hogy kell kopogni röhögtek és aztmondták okéoké értjük , DE NEM ÉRTIK.

( bocsánat ha elszabadultak az indulataim , de szerintem megtudjátok érteni )

előre is köszi a válaszokat


2016. nov. 30. 15:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyan ez van kedves kérdező bár nálunk csak 1 ember nyitogat rám...

Szokása hogy a szoba előtt mászkál akár 10-12x oda vissza és mondjuk a 9.-nél gondol egyet és benyit... k..va frusztráló.

Meg szétnéz a szobában hogy mi hol van már megint ...

2016. dec. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
van eltologathato zar, vagy csak beakasztos. par ezerert lehet kapni barkacsboltban, valaki biztos tud majd segiteni felfurni azt a 2-3 lyukat az ajtora.
2016. dec. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekünk még ajtónk sincs!!! Fogj egy reteszt és csavarozd fel!
2016. dec. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Huzogasd a bört a fütyiden mikor bemennek
2020. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!