Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Hogyan tegyem túl magam azon, hogy nálunk soha nem volt 'testi' kapcsolat a csaladban?

Figyelt kérdés
A testi kapcsolatot ugy ertem, hogy nalunk soha nincs oleles, puszi semmi. Es itt vagyok 23evesen es zavarba vagyok ha vki megolel. Igenyem lenne ra de egyszeruen felek. A heten volt vegre egy randim egy sraccal de felek megolelni vagy barmi. Eddig baromi boldog voltam, mert alomszeru randi volt, de ez atutott felelembe es szomorusagba. Mert meg ha tetszek is neki en nem merek ilyeneket csinalni. Es mar inkabb abba remenykedem, hogy leraz es akkor nem leszek ilyen helyzetbe. Nem tudom mit kellene csinalnom.
2016. dec. 4. 14:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
"Bátorság kicsi malacka!"
2016. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Mintha én írtam volna ki a kérdést. Szívemből szóltál. :/
2016. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Engem sem ölelgettek, puszilgattak otthon, szerintem főleg azért, mert nem vagyok olyan alkat, aki mindenkihez oda akar bújni és gyerekként sem voltam. A párkapcsolataimban viszont teljesen más vagyok, nekem nagyon fontos a testi érintés és ne értsd félre szeretem a rokonaimat, de nekem a testi érintés egyenlő a párkapcsolattal, a puszit se nagyon szeretem rokonok között. Szóval szerintem nem valószínű, hogy a családod okozta nálad ezt a zavart, valami más lehet a háttérben.
2016. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
Tényleg forditva ülsz a lovon. Ne a családodat hibáztasd. Anélkül old meg a problémádat. Hidd el nagyobb a siker reménye.
2016. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az a baj h ha meg a baratok olelnek meg az is zavarba hoz. Akkor egy ugymond idegen akivel meg nehanyszor talalkoztam meg jobban zavarba hoz. Es ezt nem tudom h h kellene legyoznom. Viszont felek elmondani is neki hisz ez nagyon negativ dolog.
2016. dec. 4. 16:27
 6/17 evimeri ***** válasza:
88%
Szia. Én pont ilyen vagyok. Nekem az anyukám volt ilyen, tőle láttam. A világ legjobb anyukája semmi rosszat nem mondhatok róla, de soha nem úgy mutatta ki a szeretetét felénk, hogy puszilgatott, ölelgetett volna. Az apukám inkább volt ilyen. Én mégis az anyukámtól örököltem ezt. Hála istennek a párom elfogad ilyennek. Tudja, hogy én nem tudom így kimutatni a szeretetemet, de ez nem jelenti azt, hogy nem szeretem. Sokszor gondolkodtam rajta én is, hogy miért vagyok ilyen, mert pl. a gyerekekkel nem vagyok így. Imádom puszilgatni, babusgatni őket. De egy bizonyos kor felett mintha szégyellném az érzéseimet kimutatni. Nem tudom, hála istennek mindenki elfogad így ahogy vagyok, hiszen a tetteim bizonyítják kit mennyire szeretek. A többi meg nem érdekel.
2016. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyám nem volt az az ölelgetős fajta, de még csak lelki és beszédes sem :D Inkább az utóbbi volt rossz magányos gyermekkoromban, de ki lehet heverni. A szülő olyan, amilyen, nyilván nem tud kibújni a bőréből.

Ha ott a srác s már látod, hogy tényleg számítasz neki, akkor akár meg is oszthatod vele, hogy neked ez szokatlan, de szeretnéd... Igazán gyakorolhatsz rajta/vele ölelkezést :) Nekem is nyilván azóta van rengeteg érintés az életembe, hogy párom van, de tényleg rengeteget ölelgetem itthon, nagyon ölelős vagyok és szerencsére ő is. Nélküle csak a macskát és a párnámat ölelhetném, az is valami, de nem az igazi.

Most már csak egyetlen rokonom van, illetve a párom kapcsán van még, találkozáskor puszi, amúgy nyilván semmi, ez a normális. Anyám kizárólag születésnap, karácsony és hosszú idő után látás esetén puszilt meg, úgy emlékszem.

2016. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk sem volt szokás, apám úgyis alig láttam reggeltől későestig. Anyám meg nem igazán ez az érzelmes, puszilós-ölelős tipus. Őt valahogy szégyellem is megölelni, nem tudom.. Szóval ilyen kis vademberként nőttem fe. Az első barátomtól még a karhoz érés is szokatlan volt. Mintha megégettek volna, amikor megérintett. Volt még egy silertelen kapcsolatom, ott volt ölelés, puszi stb. De vége lett. Aztán valami változott bennem. A harmadik barátomat szeretem babrálni, az arcát, kezét, szeretem az ölelését. A puszit, mindent, őt magát. Egész map ellennék a karjai közt, és ez kölcsönös. Szóval úgy látszik sz tanulható, szokható, sőt. Más embereket, akiket kedvelek, szintén megérintek, vállon, karon, aki szereti azzal meg is öleljük egymást. Nincs már problémám ezekkel a dolgokkal. Gondolom te is belejöhetsz, az eleje lehet kicsit szokatln lesz de majd feloldódsz.
2016. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatast. Latom nem csak en nottem igy fel. Lehet el kellene mondanom csak felek h megijed tole.
2016. dec. 4. 18:57
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
igyál egy pohárkával majd attól ellazulsz egy kicsit! :)
2016. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!