Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal?!

Mit csináljak anyámmal?!

Figyelt kérdés
Anyám iszákos, és depressziós.A hangulat ingadozásaival már nem tudok mit kezdeni.Én is mindig nagyon rosszul érzem magamat miatta.Ő abbafog belebetegedni hogy azt képzeli hogy rossz anya, meg hogy az élettársa kórházban van.Mit tudnék vele csinálni?Persze anélkül hogy egyenes legyek vele,nem hiszem hogy jól viselné..De sajnos már nem tudom hogy kezelni. Ötletek? 17/L

2016. dec. 4. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Menj dolgozni és költözzél el.
2016. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

"Ő abbafog belebetegedni hogy azt képzeli hogy rossz anya, meg hogy az élettársa kórházban van"


Anyádnak nincs is élettársa, csak elképzeli, hogy kórházban van?

Ha jól értlek, akkor anyád megbolondult.

Az én anyám is zugivó alkoholista volt, csakhogy még gyógyszereket is szedett.

Ő sem volt normális, de apám nem engedte elvitetni.

Sürgősen beszélj a háziorvossal erről és kérd ki a tanácsát, hogy mit lehetne tenni.

2016. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 evimeri ***** válasza:
Szerintem igenis mond meg a szemébe, hogy attól rossz anya, hogy iszik. Ezzel a te életedet is tönkre teszi és ha igazán szeret és jó anya akar lenni elmegy elvonókúrára. Persze ez nem biztos, hogy beválik. Sajnos a alkohol és drogfüggő embereknek mindig van magyarázatuk arra, hogy miért csinálják és hogy miért nem kezeltetik magukat. Sajnálom, hogy ezt kell megélned ilyen fiatalon. Szerintem egy ideig próbálj valahogy segíteni rajta - akár orvostól segítséget kérni -, de ha semmi sem használ nem tedd tönkre a saját életedet is. Menj el dolgozni és költözz el. Lehet, hogy pont akkor fogja letenni az italt.
2016. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Drága, segítőkész Hozzászólók!


Azt ugye látjátok, hogy egy 17 éves, kiskorú lányról van szó, aki nagy valószínűséggel még tanul egy ideig?

Nem tud elmenni dolgozni, ezért nem tud elköltözni!

Más ötlet esetleg?

2016. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ezen az oldalon valahogy minden egyes felmerülő problémára a kőtözzé' el a megoldás, legyen akárhány éves a kérdező és kérdezzen akármit.

azt a véleményt osztom, hogy: "anyuci. attól leszel rossz anya hogy piálsz."

2016. dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni beszélni vele,de ha annyira depressziós és alkoholista,akkor az"anyuci,attól leszel rossz anya,hogy iszol", nem fog segíteni anélkül,hogy külső segítséget kérnél.
2016. dec. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!