Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30on felüli férfiak? Többi...

30on felüli férfiak? Többi kérdés lenn.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__82..


Sajnos nem kaptam túl sok értelmes választ, így inkább ide kiírom hátha..


2010. máj. 1. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én abszolut értem a kérdést, tapasztalatból fogok válaszolni.


Beleszerettem egy olyan férfiba, aki millió nővel volt, mondván, hogy volt egy 7 éves kapcsolata és a nő átvágta, ezért haragudott mindenkire. Imádtam, mindent megtettem érte, megcsalt. Jó, elfogadtam, bár sokáig vita tárgya volt, sőt örökké.

Aztán rájött, hogy hopp én más vagyok, mint a többi, őt szeretem és megszeretett. Az a baj, hogy addigra én már megfáradtam, kiábrándultam és összetört a lelkem. Arra vágytam, hogy jöjjön egy olyan férfi, aki szeret azért amilyen vagyok.


Nem lett értelme, utólag fogom a fjem, a sok elpazarolt év miatt. Másrészt miatta elutasítottam egy olyan férfit, aki becsületes és szeretett őszintén. Most már késő bánat.


Annyit mondanék, hogy kuytából nem lesz szalonna, ha lesz is, belefáradsz mire eléred, hidd el.


21/L

2010. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tömörebben azt szerettem volna megtudni, hogy: A tapasztalt, sokat megélt férfiak ugyanúgy felizgulnak egy nőre, ugyanolyan vonzónak, csábítónak találják őket, mint legelső szexuális élményüknél vagy legelső barátnőjüknél vagy már beleuntak és nem izgatja úgy a fantáziájukat és csillapodott a vágyuk a nők iránt? Persze nem csak szexuális téren értem, hanem szerelem vagy csak szimplán ha meglátnak az utcán egy nőt és ugyanúgy éreznek, felizgulnak stb, mint anno, eleinte vagy már beleuntak ráuntak-e.


De köszi a válaszod, tanulságos :) És sajnálom :(

2010. máj. 1. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:

első: jó nagy ribanc volt a pasid...és még ő volt bizalmatlan?

Én ilyen múltú pasival össze sem jöttem volna.


Kérdező: ha egy pasinak sok nője volt, kiégett lesz és nem képes szeretni senkit.

2010. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van. Ribanc faszival, aki más (ártatlan) nőkön veri le azt, hogy vki egyszer átbaszta, és ezután az összes nőre általánosít egy miatt, soha nem szabad összejönni (meg ilyen nővel sem férfiaknak). A kiégéssel is egyet értek. Ezért sem értem nagyon, hogy miért nyomják ennyire manapság a sok "tapasztalatot", meg "kiélést"... arra nem gondolnak, hogy utána meg marad a sok érzelmi hulla? Szóval kedves Kérdező, szerintem jobb olyan férfival lenni, akinek kevesebb, de komolyabb kapcsolatai voltak előtted. Akinek rengeteg nője volt, az általában nem az emberi értéket keresi a nőben, hanem csak a szexuális tárgyat látja benne (ezért is nézi meg őket az utcán)... de az ilyenek szerintem nem nagyon éreznek semmit. Volt ilyen faszim (azért nem írom, hogy barátom, mert nagyon rövid ideig tartott a dolog, az életemet nem óhajtottam összekötni egy ribanccal, és szerintem férfiak között ugyanúgy vannak ribancok, mint a nők között, ha nem több), szóval tapasztalatból beszélek - mondjuk miután ez a hím kilépett az életemből, soha többet nem álltam szóba ilyenekkel, mert rájöttem, hogy nem sok értelme van.


29/n

2010. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!