Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A keresztgyerekednek hány...

A keresztgyerekednek hány éves koráig vettél/vennél karácsonyra ajándékot?

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 41 vagyok, de még mindig kapok ajándékot a keresztszuleimtol. Ez amúgy körhöz van kötve?
2016. dec. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
19 éves, még veszek neki, és szerintem mindig is fogok venni neki, akárhány éves is lesz :)
2016. dec. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez számomra nem lenne kérdés. Amíg élek, amíg ő él.
2016. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

40 vagyok és a keresztanyám, aki egyben a nagynéném (ez elég gyakori dolog) idén is adott ajándékot...

Ha megvan az elég szoros kapcsolat, ebben nincs semmi különös, vérrokonság se kell hozzá.

2016. dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sohasem kaptam és a gyerekeim sem, pedig nem vagyunk haragban.
2016. dec. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ahogymár irták elöttem nem kortól függ, ha már felnött akkor viszont a kapcsolatuk határozzameg jó avagy sem a viszonyuk.
2016. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nálunk valahogy úgy alakult (elég nagy család) hogy egy bizonyos kor után-de már nem emlékszem rá hány éves voltam-de egy idő után már nem kaptam ajándékot.ahogy anyukám se vett a keresztfiának amikor már nagyobb lett. csak kerek évfordulókra.

Nekem 16 évesen lett egy keresztlányom.amig nem volt családom nem okozott problémát az ajándékozás. de mióta van két gyerekem,és a tesóimnak is vannak. szóval egyre többen vagyunk-így már anyagilag megterhelő. ja és közben már a keresztlányom is nagykorú lett.

Tudom most azt írjátok majd hogy akkor vegyek valami kisebb ajándékot..-csak hát feltünően nem örül az olyasminek ami nem márkás,vagy drágább valami.

Arról nem beszélve hogy én soha nem kaptam tőle semmit. max írni szokott szülinapomra. Szóval: ezért is fordult meg a fejembe,hogy mivel már nem gyerek,és ő sem köszöntött fel ajándékkal-akkor nem ajándékoznám meg.Ha meghivnának magukhoz akkor természetesen vinnék valamit..

2016. dec. 13. 14:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 18 éves vagyok, mindig is kaptam tőlük és idén is fogok! :)
2016. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van egy keresztfiunk,vagyis férjemé,de igy enyém is valamennyire. 16 éves,messze laknak,évente egyszer látjuk akkor kap ajandékor pár ezer forintért.

Van egy keresztlanyunk,ők közel laknak,talalkozunk 2-3 hetente,ő nem.csak alkalmakra hanem anélķül is kap ajandékot.

2016. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én 18 éves vagyok a kereszt anyumtól csak már nem kapok ajándékot, 8. os ballagásomra kaptam meg 4-5 éves koromig gondolom majd 12. ballagásra is de nem nagy érték egy 1-2 ezer ft fülbevalót kaptam és a tesóm is tavaly.


A kereszt apum se vesz karácsonyra ajándékot viszont volt olyan nem rég hogy össze futottam vele és a kinézett cipőm felét kifizette, vagy nekem adták azt a 50 ezres kabátot amit rendelt a barátnője de nem lett jó rá

2016. dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!