Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elköltözzek a...

Szerintetek elköltözzek a barátomékhoz?

Figyelt kérdés

Anyukámat meg a nevelőapámat már nem bírom. Folyton isznak, veszekednek meg ilyenek. Estére mindig lerészegednek. Jó olyan szörnyű dolgom nincs, engem többnyire békén hagynak, csak utálom anyámat így látni. Beszéltem már vele sokszor, de nem változott semmi. Lehet, nem hangzik olyan durván, de már ez az évek óta fennálló helyzet. De most amúgyis nagyon megharagudtam rájuk, mert elakarják ajándékozni a kutyánkat, mert rossz, nincs nevelve és összevesznek a másikkal. Dehát már több, mint egy éve nálunk van megszerettem nagyon, de nekem nincs beleszólásom semmibe.


19 éves vagyok a barátom 20, már dolgozik és 2 éve vagyunk együtt. Ő már régebben is mondta, hogy odaköltözhetnék hozzájuk, a szüleivel is jól kijövök, és őket se zavarná. Amúgy leérettségiztem és most egy 2 éves okj-n vagyok, de valamennyit dolgozok mellette.


Az anyagiakon is gondolkoztam. A barátom x összeget lead a szüleinek, minden hónapban, ha én is ott laknék azért többet kéne, de nem tudom, hogy lenne.


2016. dec. 13. 18:51
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
90%
Szerintem odaköltözhetnél. Ha jól kijöttök és tudod fizetni akkor simán:)
2016. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
A törvény szerint 18 éves korodtól úgy alakítod az életedet ahogy akarod. Ott élsz ahol akarsz. De nem hiszem, hogy hosszabb távon jó megoldás egy másik szülők nyakán élősködni. Mert az egy dolog, hogy az ember a sajt gyerekét eltartja, de egy "idegent" nem szívesen pátyolgatnának ők sem.
2016. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Na és a kutyát viszed magaddal? Vagy ott hagyod anyádéknak?
2016. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Dontsd el, hogy hol erzed jol magad es oda menj. Eleg egyszeru. Ja es nyilvan adnod kell penzt a baratodnak v a szuleinek rezsibe. Arra figyelj hogy ha osszeveszel a baratoddal hamar kiraknak onnan. Ugyhogy maradj joba a szuleiddel h tudj hova menni.

19/l vagyok , mar egy eve baratomeknal lakom, most fogunk majd ketten alberletbe menni.

2016. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Költözz és vidd a kutyát is!
2016. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!:)

Amúgy nagyon sokat vagyok így is náluk, és tényleg nem zavarja őket, meg itt lakik a barátom nővérével is a barátja már évek óta és az se gond nekik. Nagy házuk van elférünk, persze gyereket nem ide akarok szűlni meg ilyenek.

Az anyagiak miatt aggódom, mert azért, amit diákmunkán keresek az nem sok, és bár a barátom szerint nem is lenne muszáj mennem, mert ő eltartana, azért azt nem akarom.

2016. dec. 13. 19:08
 7/21 anonim ***** válasza:
42%
Nagykorú vagy, ha el tudod tartani magad költözz, sokat úgysem tehetnek. De azért érdekelne hogy miért nincs az a kutya megnevelve.
2016. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A kutyát sajnos nem vihetném. :( Még azért átbeszélem anyámmal, csak a barátoméknál vagyok most is. Ezt a kérdést is én írtam ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8292093-szeri..
2016. dec. 13. 19:21
 9/21 A kérdező kommentje:
Tegnap este idegességemben én ajánlottam fel, hogy inkább keresek neki új gazdit, de nem gondoltam bele...
2016. dec. 13. 19:26
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Szóval összevesztél anyáddal mert elege lett abból, hogy az ő nyakába lett sózva a kutyád! Erre te haragodban elköltözöl a barátodhoz, és cserben hagyod a saját kutyádat! Miért érzem azt, hogy most kivételesen anyádnak van igaza? Te ha megszeretsz valakit akkor így cserben hagyod?? Komolyan az ilyenek minek tartanak állatot?
2016. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!