Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltözzek otthonról vagy sem?

Elköltözzek otthonról vagy sem?

Figyelt kérdés
Elegem van anyumból meg apumból. Mindig beleugatnak az életemben 15 éves vagyok és nincs 1 négyzetméternyi magán területem. Mindig elveszik a SAJÁT laptopomat, mert, hogy nem használhatom meg mindig baszogatnak az iskolával meg ilyenek... Gondolkodom, hogy elköltözök. De akkor meg azért csesztetnének

#Elegem van a szüleimből #elegem van anyámból
2016. okt. 16. 23:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Saját laptop, amit ők vettek, aha. És miből szeretnéd 15 évesen eltartani magad?
2016. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem költözhetsz

De ha költözhetnél, akkor is hazasomfordálnál, amikor kezdesz éhes lenni

2016. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nos a Saját laptopomat a saját megspórolt pénzemből vettem és nem saját lakásba akarok elköltözni hanem a haveromhoz vagy a keresztapámhoz. Szövegértés 1 es
2016. okt. 16. 23:45
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

laptopot vajon kinek a pénzéből vetted,csak nem anyuci apuci pénzéből?

Menj költözz aztán hova? Miből étkezel,ruházkodsz,miből fizeted a suli költségeit,a z internetet egyszóval miből élsz meg?

Gondolkozzál már,inkább aludj nemsokára iskola

2016. okt. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jajj te fiú járok diakmunkara és még videózásból is jönne coin ha anyámék hagynának egy 3 órát békén amikor próbálnék videózni normálisan
2016. okt. 16. 23:55
 6/18 A kérdező kommentje:
És nem tudsz olvasni? Mondom saját félretett pénzemből vettem a laptopot
2016. okt. 16. 23:56
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
S mibol tettél felre?ki adta? 15 évesen diákmunka.hm... Nekem is ajanlhatsz olyan melót ami napi 3 ptaval fizet s otthon cdinalom..
2016. okt. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%
Aki csak kötekedni jött ide: nem csak legálisan lehet dolgozni ;)
2016. okt. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ez igaz én is csak azert diakmunkazom evkozben mert van egy pc boktban dolgozo ismerosom srgitek neki ott es ezert ad penzt. Ebbol a penzbol vettem nala a laptopot. Egyenlet megoldva a keresztkerdesekre
2016. okt. 17. 00:22
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

férfiku.rva?


Bocsi...még ha el is költözöl..a szüleidnek joga van hazahozatni mivel még nem vagy nagykorú...és a másik meg, mit gondoltál haverod szülei mit fognak mondani? Véletlenül se azt hogy na takarodjál haza fiacskám az legyen a legnagyobb gondod az életben hogy törődnek veled.

Vagy keresztapád. Ő is egy szó és egy kérdés nélkül befogad függetlenül attól hogy papíron a szüleidhez tartozol és ez nem fog megváltozni bármennyire is vered a segged a földhöz.

Iskolával természetes hogy baszogatnak azt akarják, hogy legyen belőled valaki, ne utcaseprő legyél aki a 15 éves laptopján próbál videózni..hasztalanul.

2016. okt. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!