Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi szülő, aki...

Miért van ennyi szülő, aki beleszól a gyereke kapcsolatába?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen ismertem meg a most már volt barátnőmmel és úgy volt, hogy majd karácsonykor bemutat a szüleinek, de itt jön most a lényeg. Az anyja belépett a csaj facebook-jába, letilotott engem, majd az ő saját facebook-ján rám írt, hogy nem tudja, hogy ki vagyok és mit akarok a lányától, de szálljak le róla, mert vannak a hatóságoknál ismerősei és ha még egyszer találkozom vele, akkor szól nekik. Nem akartam veszekedést, így eleinte nem is akartam rá reagálni, de nekm normális szüleim vannak és azt tanították nekem, hogy védjem meg magam és ne hagyjak rá semmit senkire, ha nincs igaza. Szóval végül visszaírtam neki valami olyasmit, hogy sajnálom hogy anélkül ítéllezik felettem, hogy megismert volna és nem értem a fenyegetései okát. A lányt amúgy bántják a sulijában és mindig én bátorítottam, én hallgattam meg, mivel azt mondta a tanárait nem érdekli, a szülei sem csinálnak nagyon semmit. Így bármennyire is bunkóság volt azt is megmondtam neki, hogy inkább fordítson rá több figyelmet, nem hiszem el, hogy valaki hagyja, hogy szenvedjen a gyereke és neki kéne annak az embernek lennie, akinek beszél róla és segít neki, mert aki bántja, az nem én vagyok.

Kb ennyi, csupán nem értem, miért kell valakit így letámadni ok nélkül. Nem tudom, miért hiszi, hogy ezzel bármit is elérhet..


2016. dec. 15. 12:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván ennek nem hozzád van köze. A barátnődnek gondolom, már eleve voltak problémái a szüleivel. Normális családban nem így reagálnak. Aztán te meg ebbe csöppentél vele. Szerintem akárki is lennél, így reagálnának. Nem személyes, csak valamiért nem tudják elviselni, hogy a lányunknak barátja van. Sajnos ezt te nem tudod megoldani. Ezt nekik kell egymás között rendezni.
2016. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Biztos nincs náluk minden rendben. Mondta, hogy a szülei elváltak, az apja alkoholista, az anyjáról meg semmit nem beszélt és most a nagyszüleivel él. Csak ennyit tudok a családi hátteréről.
2016. dec. 15. 12:55
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha feltéten magyarázni kéne ez leginkább felelősség hárítás. Sz.rik a gyerekre, deha a gyereknek gondja van az mindenki más hiábja lehet csak, kivéve az övét. Most éppen te vagy a bűnbak. Sajnos vannak ilyen vadbarmok.
2016. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Anyuka nem százas, de azért ezt ne vedd alapnak, súlyos eset, ha együtt maradtok lesz még vele gondod bőven.
2016. dec. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Ahhoz hogy valaki szülő legyen nem kell se nagy tudomány se igazolvány. Vannak hülye emberek meg normálisak. Ebből adódik hogy lesznek hülye szülők és normálisak...
2016. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
hany eves a lany es mennyi vagy te?
2016. dec. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én 15 vagyok, ő pedig 14
2016. dec. 15. 14:21
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Édes jó istenem, és mit csinált volna veled a hatóság? Majd pont szerelmes gyerekek után futkosnak a bűnözők helyet... Nem lehet hogy azt hitte másvalaki vagy?
2016. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
A hatosag semmit nem csinal de a fenyegetes arra jo volt hogy egy tudatlan tizenevest esetleg megijesszen. De felesleges megijedni. Mit mondana a rendornek? Van a lanyomnak egy udvarloja, fogjak el... meg leirni is rohejes 😂
2016. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ja igen az meg a másik :D Nem hitte el hogy én vagyok a képeken és mutattam neki egy olyat ahol egy ismerősömmel vagyok, ahol ő is meg van jelölve rajta úgyhogy így érdekes lenne ha valaki más lennék. Meg találkoztam már a lánnyal.
2016. dec. 15. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!