Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudjam a szüleimmel...

Hogy tudjam a szüleimmel megértetni hogy szálljanak le a facebook-omrol? 16F

Figyelt kérdés
Már több éve minden nap nézegetik a facebookom mert anya nem akar magának facebookot és ezért az enyémen keresztül nézegeti az ismerőseimet meg a többi embert. De 4-5.osztályban még nem nagyon zavart de most már kezd egyre írritálobb lenni és nem tudom sehogy se leszedni onnan, ha jelszót változtatok hogy ne tudjon belépni akkor meg leordibál és muszály vagyok neki belépnem neki különben egy csomó sz@r büntetést kitalál. Meg azt mondja mindig hogy nem nézegeti az üzeneteimet, mert régen megeggyeztünk hogy ha megnéz egyet is akkor soha többet nem néz fel a facebookomra, de már nem bízok anyira anyámban hogy nem nézi az üzeneteimet.

2016. dec. 11. 13:57
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
hogy tudjam anyával megbeszélni hogy szálljon le vagy nem lehet valamilyen programmal korlátozni hogy ne lépjen fel...mert elméletileg csak azért megy fel hogy az ismerőseimet nézegesse de ki tudja mit csinál addig amíg én a suliban vagyok
2016. dec. 11. 13:59
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Csinalj egy masik Facebookot.
2016. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
változtass jelszót. Ha kitalál büntetést, akkor szard le, és mondd meg neki hogy megsérti a jogaidat. Ki fog röhögni, de nem tudsz vele mit csinálni. Csináljon magának egyet ha nem tetszik.
2016. dec. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
91%

Egyet értek az előzővel vagy csinalj anyukadnak facebookot.

az egyszerubb ha egyik se akkor beszelgess el vele hogy nekedis kell egy kis magánszféra

2016. dec. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem akarok másik facebookot csinálni mert tesómat is régen mindig csesztette hogy miért csinált ujjat meg ha csinálok újjat akkor megint bekel jelölnöm egy csomo ismerőst meg uj profil kép...ezekhez nekem nincs kedvem a postani facebook profilomon is már 3 éves prof kép van mert a facebookot csak beszélgetésre használom a snapchat, instagram meg ezeket nemnagyon szeretem de ha olyan üzenetet akarok elküldeni akkor már azon küldöm de akkor is idegesít hogy látja anyám a facebookom
2016. dec. 11. 14:04
 6/23 A kérdező kommentje:
ok köszi
2016. dec. 11. 14:05
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy újat, ezt meg ne használd. töröld le róla az ismerőseidet, üzeneteidet, szedd le a képeket stb, de azèrt hagyd meg.. esetleg nevezd át ès tessèk... Ha nem, akkor állítsd be, hogy csak te tudj bejelölni embereket.. meg van oldva.. Az újra meg mond, hogy ehhez mar nincs joga, a règin tudja nèzegetni az ismerőseit vígan. Az újon meg tiltsd le a règit, hogy ne is tudja nèzegetni azon mèg az üzenőfaladat se, ès ne is mondja, hogy legyen az ismerőse :)
2016. dec. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy már próbáltam ezeket és mimndig jön a sajnáltatásával hogy ő egész nap itthon van a kistesómmal és nem tud elmenni sehova és ez neki a ,,kikapcsolódás,, és még ezt is elveszem tőle
2016. dec. 11. 14:06
 9/23 A kérdező kommentje:
De mondom hogy új face et nem akarok csinálni csak valahogy megszeretném ezt vele értetni. Mondjuk amikor kicsi voltam és még nem volt facem akkor meg az uncsim facebook ján lógot mindig azelőtt meg a tesója face en mert a sajnáltatásával kikunyerálta a jelszót
2016. dec. 11. 14:08
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
így sose leszel önálló, ha az anyád ilyen szinten képes turkálni a magánéletedbe. Áldozatot kell hozni, szóval muszáj lesz újat csinálnod. 2 èv múlva már felnőtt leszel papíron, akkor is ennyire megfigyel majd? Ezek a te személyes dolgaid, ami nem tartozik másra. Azt meg el ne hidd, hogy nem nèzi meg az üzeneteidet, ha nem vagy ott. ne lègy ilyen naiv.
2016. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!