Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendszeresen bántalmaz az...

Rendszeresen bántalmaz az anyám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az előbb ököllel fejbe ütött és most nőtt ott egy púp ami fáj.

20 éves vagyok, folyton bántalmaz fizikailag és lelkileg is terrorizál, hova fordulhatok ilyenkor?Visszaütni nem ütök mert nőt nem ütök meg, és az agresszió nem megoldás semmire.


2010. máj. 2. 15:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Egyébként legközelebb fogd meg határozottan a feléd lendülő kezét, nézz a szemébe és mondd neki komolyan, meggyőzően, hogy ezt SOHA többet ne tegye!
2010. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

Utolsó a számból vetted ki a szót! :)

Így van tedd azt!

2010. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Vegyél ki közösen egy baráttal, vagy akár idegennel albérletet. Úgy azért jelentősen olcsóbb...
2010. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%
20 éves vagy, és ha jól sejtem férfi lennél.Nem vagy már gyerek! Az oké, hogy nem ütöd meg anyádat, de miért hagyod, hogy ő üssön? Fogd meg a kezét,szólj rá határozottan. Vegye észre magát!
2010. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%
Figyelj, én nem megbántani akarlak, de kicsit szerintem kamuszagú a kérdésed. Én nem hiszem el, hogy van olyan idióta 20 éves felnőtt ember, aki ott marad az agresszív anyjánál, aki veri, csak azért, hogy legyen internetje meg tévéje. Ha mégis igaz a kérdés, akkor meg lépj le. Lehet, hogy az elején nem lesz tv meg net, de előbb-utóbb összejön az is. Sokan kezdenek nagyon rossz körülmények között, pl. én is így voltam, nem volt mosógép, kézzel mostunk mindent, ágy se volt, földön aludtunk, aztán előbb-utóbb meglett minden. Ne légy megalkuvó, ne tedd tönkre az önbecsülésed, nem éri meg.
2010. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu a kérdés, az a baj hogy mondjuk ha elmennék albérletbe is egy lakótárssal akkor nagyon szűkösen élnék, meg ki tudja hogy milyen ember lenne akivel együtt kéne élnem, lehet hogy ő is agresszív lenne.
2010. máj. 2. 17:17
 17/22 anonim ***** válasza:
68%
A tesze-tusza válaszaidból (bocs', nem akarlak megbántani, de frappánsabb kifejezés nem jutott eszembe) az derül ki, hogy rajtad nem lehet segíteni. Valószínű az anyád is a "birkaságodat" használja ki, és terrorizál, hiszen hagyod magad. Amolyan áldozattípus vagy, akivel bármit meg lehet csinálni. Vagy a sarkadra állsz, vagy anyád élete végéig búbokat gyárt a fejedre.
2010. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerinted pár leírt mondatból meg lehet ítélni egy embert?:D

Egy személy kicsit összetettebb ennél.

Ne ítélj hogy ne ítéltess.

2010. máj. 2. 19:00
 19/22 anonim ***** válasza:
75%
Nézd, lehetetlen nincs, csak olyan, hogy valamit nem akarsz! ha szűkösen is élnél valakivel együtt, akkor is jobb lenne több okból is! bebizonyitod magadnak, hogy egymagad is érsz valamit és nincs szükséged senki támogatására, más részről, nem leszel terror alatt, sem fizikailag, sem lelkileg! könyörgöm felnőtt ember vagy, állja a sarkadra és kezd új saját életet! ha neked a mostani körülmények nem felelnek meg, akkor tégy ez ellen és menj el onnan! 20-30 év múlva mikor saját családod lesz, rendkivül büszke lehetsz majd magadra, hogy mertél lépni és elértél valamit az életben. menj el onnan, ha ott nem jó!
2010. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha tököd van, legyél már férfi!
2010. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!