Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt párom unokatestvérével...

A volt párom unokatestvérével vagyok együtt. Mit tegyek, hogy ne gondoljak rólam minden rossz dolgot?

Figyelt kérdés
A volt barátom unokatestvérével hozott össze a sors. Az exemmel nem voltunk sokáig együtt,inkább csak játszmáztunk egymás mellett tehát nem volt komoly így módom sem volt találkozni a jelenlegi barátommal. Egy éve már, hogy szakítottunk, utána találkoztam Z-vel. Vele minden más, és tulajdonképp csak az első randin derült ki, hogy rokonok. Nagyon furcsa volt, de mégis adtam esélyt ennek. Hazavitt, bemutatott és híre ment a családban, hogy ki is vagyok. Úgy néznek rám, mint a véres rongyra. Mit tegyek, hogy ne utáljanak ennyire?
2016. dec. 18. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, családban maradsz!

Viccet félretéve, nagyon maximum, ha megismernek és nagyon szimpatikusnak találnak, akkor TALÁN van esélyed. Elhiszem, hogy te sem így gondoltad, de tényle buta a szituáció. Képzeld magad az ő helyükbe. Neked is fenntartásod lenne magaddal szemben. Próbáld a lehető legjobbat nyújtani, de nagy reményeket a párod családjához ne fűzz. De szerintem a párod a lényeges, nem a családja. A fő, hogy vele légy boldog, ne a komplett gyökérhálózatával. Tudom, hogy nem lenne rossz, ha nem néznének ki, de még enélkül a kis "plusz" nélkül is viszonylag ritka a jó anyós, após viszony. Sok szerencsét, legyél boldog!

2016. dec. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az exeddel nem is volt igazán komoly a kapcsolatod és amikor elkezdtél ismerkedni a mostani pároddal,akkor derült ki,hogy rokonok.

Hát istenem,ne érezd magad emiatt rosszul.

Ha korábban az exed oldalán találkoztál volna az uncsival ,akkor én is azt mondom,hogy érdekes,hogy pont vele jössz össsze.

De így szerintem semmi különös nincs benne. Ha jól érzitek magatokat,akkor ne foglalkozzatok az ítélkező családdal.

2016. dec. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Ami fura - ha nem volt komoly, hogy ismert a családja? Meg akkor miért sértődött meg az exed ennyire? :o


De ahogy írták,próbáld meg a tőled telhető legjobbat.

Nem értek egyet hogy a család nem számít, nagyon is, de láttunk már helyzeteket ahol a párt válaszotta valaki a család felett, nem lehetetlen.

2016. dec. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3-as, hol olvastad, hogy exe meg van sértődve?

Sőt! Nagyon meg van sértődve?

2016. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem írtam sehol, hogy meg van sértődve. Facebookon ismerősök vagyunk a mai napig. Nem tudom mi erről a véleménye, de nagyjából sejthető.
2016. dec. 19. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok; lehet csak beleképzeltem, de azt írta a kérdező hogy játszmáztak meg nem volt komoly. Ha egy ilyen emberrel szétmegyek, ad1 nem mondom a szüleimnek, mert nem számított (bocs kérdező) ad2 megmondom a családnak, hogy hagyjátok békén, miattam ne haragudjatok rá, nem volt komoly.

De valami táplálja ezt a szappanopera-tüzet, még ha nem is full svunggal, de tuti az ex. :D

2016. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Exkolléganőm 7 évig volt a pasijával, aztán szakítottak, 3 nap múlva már az exe unokatestvérével kamatyolt. 3 év múlva meg hozzáment feleségül. A te eseted sztem rohadtul nem gáz.
2016. dec. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!