Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy vészeli át a karácsony...

Ki hogy vészeli át a karácsonyt, aki egyedül van?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az ünnepeket, a legrosszabb időszak szerintem azok számára, akik egyedül vannak. Ti hogy ütitek el az időt?
2016. dec. 23. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ma folyamatosan leveleztem itt 4-5 ismerősömmel, szinte 10 perc szabadidőm nem volt. Szerintem így fogom a többi napot is eltölteni.

F

2016. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Dettó mint az első. Kivéve azt,hogy én nem 4-5,hanem egy személlyel.
2016. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Főzés, zenehallgatás, sorozatok nézése, fürdés, séta a városban, talán éjféli mise.
2016. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
melóval,max 1napra látogatás 1 üveg wiszki társaságában...aztán évvégi meló ezerrel.igaz nincs senkim kb nekem sem,de amúgyis ugyanolyan nap mint a többi.azért nem kell bedepizni.
2016. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
De ha rám ír valaki, annak persze örülni fogok, de nem hiszem, hogy karácsonykor ez túl valószínű lenne, úgyhogy én inkább nem fogok a neten lógni egy jó beszélgetőpartnerre vadászva.
2016. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Igyatok.
2016. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálok ügyet belőle. Legalábbis próbálok, aztán büszke vagyok magamra, ha nem fullad bőgésbe.
2016. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is az első karácsonyom lesz család és a gyerekeim nélkül. Nem tudom hogy fogom bírni. Már most befordúltam.
2016. dec. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Én reggeltől már készülök a karácsonyra. :)

Miután megreggelizem, töltök magamnak egy kis tojáslikőrt, nekiállok az ünnepi étel elkészítésének.

Mivel nem szeretem a halat, idén borlevest csinálok habgaluskával, töltött dagadót és mákosgubát.

Ma készítettem töltöttkáposztát, holnap azt ebédelek.

Ebéd után behozom a fenyőt és feldíszítem, közben karácsonyi zenéket hallgatok és tojáslikőrt szopogatok

A fa alá teszem amiket a barátaimtól kaptam és amiket magamnak, meg a kutyámnak vettem ajándékokat. Ilyenkor mindig veszek magamnak valami olyasmit, amire év közben nagyon vágytam, de nem vettem meg.

Közben elintézek egy-két hívást, én hívok, vagy engem hívnak, jó hallani őket.

Megfürdöm, hajat mosok, felveszek egy általam szépnek tartott ruhát és 6 órakor meggyújtom az égőket a fán. Befut a húgom skype-on, (1000km-re él) beszélgetünk vagy egy órát, köszöntjük egymást.

Megvacsorázom, közben karácsonyi filmeket nézek a tévén, mert erre van igényem,... ilyenkor nekem ez kell.

Kibontjuk a kutyussal az ajándékokat, meglepődünk, örülünk.:)

Élvezem a meleg, kedves otthonomat, a csendet, a nyugalmat, a fenyő és süti illatot, béke van a lelkemben.

Ennél jobban csak akkor érezném magam, ha a hó is esne, de ehhez már évek óta nincs szerencsém.

Mindig eltervezem, hogy elmegyek az éjféli misére, de ebből rendszerint nem lesz semmi, mert addigra elálmosodom.

25-én elutazom 2 nap wellness-re, ott találkozom a barátaimmal.

Hát ennyi! :)

Áldott ünnepet, békés, boldog karácsonyt mindnyájatoknak! ... és ne felejtsétek, minden napunk, ünnepünk olyan lesz, amilyenné mi alakítjuk!

2016. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk aki egyedul van elcsereli a muszakjat es dolgozik a csaladosok helyett.

Onzetlen szep unnepi gesztus.

A munkahelyen eszunk zenet hallgatunk beszelgetunk es ajandekozunk ha jut ra ido.

2016. dec. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!