Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha az egész életemet a családo...

Ha az egész életemet a családommal, barátaim között kellene leélnem, nem ismerném az önbizalomhiány fogalmát, de az élet nem ilyen, az önbizalomhiány ami az én bajom vagy sem?

Figyelt kérdés

Mert ha arra kerül a sor, hogy olyan emberekkel akiknek más a humorérzékük, mások az elveik, más stílusban beszélnek, velük kerülök kapcsolatba, előjön nagyon erősen egyértelműen benne a kisebbségi érzés, és az, hogy mintha én egy más helyről jöttem volna mint ők, hogy nem lenne meg az a közös kapcsolat, mint ami közöttük van


és a barátaim az a réteg akik között ez meg van, de nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy megtaláltam őket, mert egyébként nem éreztem ezt senkivel a barátaimon kívül,


konkrétan 1 nagyon jó barátom van akinek az egyik barátjával is nagyon jó kapcsolatban vagyok


És annyira a kisebbségben érzem magam emiatt, úgy érzem magam mint ahogy egy nagyon elkeseredettül csúnya ember érezné magát aki sosem adja fel, de "lent van a mélyben", csak az a különbség, hogy én nem vagyok csúnya


21f



2015. jan. 18. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:
vagy igen vagy nem
2019. jún. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!