Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek felvegyem a...

Szerintetek felvegyem a keresztanyammal a kapcsolatot ugy, hogy eddig nem is tudtam, hogy ki o?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi tortent a csaladdal stb. ma tudtam meg hogy ki o nagynenem csak ugy adott egy tel.szamot. De most ha felkeresem mit mondjak neki 23 ev utan?


23 eves vagyok


2016. dec. 30. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Ha szeretned vele felvenni a kapcsolatot, akkor ne tetovazz, es tedd meg ezt a lepest mindenkepp!
2016. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy nem keresnék olyan valakit, aki 23 évig nem volt rám kíváncsi, holott az oltár előtt esküt tett, hogy részese lesz az életemnek.

De ez én vagyok ...

2016. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Én nem tolakodnék az biztos. Nem volt rám kíváncsi ennyi időn keresztül annak oka van, nem biztos, hogy feszegetném ennyi idő után ezt a dolgot. Elment az Ő egész élete, úgy, hogy kimaradt a te életedből,lemaradt dolgokról. Annyi idős lehet most kb., hogy max megápolhatod vagy eltemetheted majd a közeljövőben (bocs).
2016. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!