Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nagyon maradi, mit...

Anyukám nagyon maradi, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, ketten élünk. De nagyon a múltban él, soha sehová nem mehetek el nélküle, barátom nem lehet, és azt az elvet vallja az ember akkor szexelhet ha házas... WTF??? Persze en ilyenkor kinevetem, de azért ez durva. Jó lehet nem komolyan mondja de mivel ha en elhagyom egyedül marad ezért azt akarja, hogy a sggebe logjak 0-24... Nagyon gaz... Mit lehet ez ellen tenni? Persze felt, de hat mar 16 evesen nem vagyok olyan kislany. Az, hogy en szorakozohelyre menjek?? Szoba se johet. Persze en ugyis megyek ha nincs itthon ahova akarok meg barátom is volt már de nyilván jo lenne legálisan. Ja és a szemére nem vethetem, hogy "te is voltál fiatal" mert közli, hogy ő 16 évesen azt se tudta mi az a szex és buliba se járt... Na mondom vegem... Otlet?
2017. jan. 1. 12:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
13%
Anno mikor 16 eves voltam ugyanez ment.. szal nekem is volt titokban baratom es neha bulizni is elmentem, tudom h ez nagyon korulmenyes igy, de vmilyen szinten ertsd meg anyukadat is, felt teged nehogy bajod essen, annyi mindent hallani mostansag.
2017. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ja igen es sajnos o nem az az anya aki a gyereke oromenek orul. O annak orul ami neki jo. Ha valami nem jo elkezd inni. Hat en csak elkoltozni szeretnek jo messze tole, de szerintem 60 eves koromig igy marad el eletem....
2017. jan. 1. 12:35
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
Vársz még két évet, és a saját lábadra állsz.
2017. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Arra is van kifogas." Amig nincs szakmad es nem tudod eltartani magad azt csinalod amit mondok"

Raadasul allandoan sir, hogy ne hagyjam el mert egyedul marad...

2017. jan. 1. 12:37
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
16 éves vagy, még 2 év, aztán vagy mehetsz dolgozni és eltartod magad, vagy mész továbbtanulni és kollégiumba jó messzire. Most még ő felel érted, már csak az életkorod miatt is, nagykorúként már elköltözhetsz.
2017. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
22%
Nemtom ki szorakozik azzal kb tegnap elottol h folyton lepontoz.. na mind1 vkinek ez a szorakozas teljesen 8 neki h mit irok.
2017. jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Sír, hogy ne hagyd el, és közben megkeseríti az életed. Szerintem te is érzed hogy minél előbb el kell tűnnöd onnan.
2017. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
42%

Nyilván félt és vivodik hogyan védjen meg, közben pedig nem jó eszközöket választ. Ez csak azt jelenti hogy nevelni nem igazán tud, de nem jelenti azt hogy alapvetően nincs igaza.

16 évesen semmi szükség arra hogy bulizni járj, és a szexhez is túl fiatal vagy. Persze te mindent jobban tudsz, hazudsz is anyádnak, én meg lexarom, nem én fogom elcseszni az életem...

2017. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
23%
Anyukád nem maradi, hanem erkölcsös, értelmes nő. Ritka manapság az ilyen. Egy 16 éves lánynak semmi keresnivalója buliban és fiúk ágyában. Nem kötelező házasságig várni a szexel, de legalább a felnőtt kort meg lehetne várni.
2017. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
16%

Anyadnak igaza van se vegzetseged se szakmad az o kenyeret eszed.

Addig o mondja meg mi lesz jo neked.

Boven raersz mindenre ha felnott leszel.

2017. jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!