Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az év első napján volt nálatok...

Az év első napján volt nálatok "családépítő" összejövetel?

Figyelt kérdés

Amit első nap csinálsz, egész évbe azt fogod tenni. Tartja amondás. Nálunk csapatépítő, családépítő tréning, azaz összejövetel volt. Próbáltuk a családod kohézióját erősíteni egy közös társasozás közben (monopolí), de összevesztünk rajta. Nagyon kapitalista centrikus játék, de a gazdálkodjat untuk.


Nálatok volt ilyen?


2017. jan. 2. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy volt isten orizz
2017. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Mi megnéztük a Star Warst moziban a családdal. Imádok velük moziba járni, úgyhogy remélem, sok olyan film lesz, amire érdemes lesz elmenni idén. :D
2017. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
nem
2017. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az "ágytorna" csapatépítő tréningnek számít?
2017. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt szerencsére ilyen. A nap első felében józanodtam, a másik felét meg végiggépeztem, gémeltem. És az a legjobb h nem vagyok babonás! :D
2017. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Serpent ***** válasza:
88%
Nálunk ha lett volna sem ért volna semmit.
2017. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon fáradt voltam. Előző nap tornáztam sokat, legyalogoltam a fél balcsit szóval izomláz is. Egy kis másnaposság is volt szóval eszembe se jutott volna ilyen programot csinálni. Ja és fél napon át takarítottam plussz utazás is. Számomra az elseje a 0. Nap. Amolyan semmilyen.
2017. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Döglöttünk az ágyban egész nap. Sokkal szívesebben csinálnám ezt egész évben, mint valami csapatépítő tréninget. Bár teljesen mindegy, mert sajnos így is-úgy is leginkább dolgozni fogok egész évben.
2017. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, mi elmentünk Sárvárra, fürdőztünk egy jót.
2017. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Milyen jó családépítő foglalatosságokat tudtok?
2017. jan. 3. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!