Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez a srác, szegény félénk, de...

Ez a srác, szegény félénk, de hát ezt így nem vágom a képébe. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóóval, van ez a srác, akivel bő két hónapja ismerkedtünk meg, na most ezalatt 2x találkoztunk.. mikor megismerkedtünk, épp ültünk a vonaton, és azzal varázsolt el, hogy a szemebe nézett, és nem beszélt, se semmi, csak szemezett velem..aranyos volt, tetszett. Egy hónapra rá, mikor egyszer véletlen összefutottunk, és nem beszéltünk, de összemosolyogtunk, mert épp telefonáltam és meg voltam zavarodva, és hát érdekes beszélgetést folytattam..:D Akkor aznap este bejelölt Facebookon(hát igen, mai generáció..), és beszéltünk.. eltelt két hét, és kérdezte, hogy mikor tudunk találkozni, na de ugye volt az a kiesett egy hónap, ezalatt kellően ki tud ábrándulni az ember..de persze nagyon örültem.. találkoztunk, egy McDonald's-ban, ott ültünk két órán át.. a fal mellet.. brutál hideg fújódot ki a fal mögül, biztos volt ott v alami szellőző rendszer.. utaltam rá, hogy fázom, gondoltam, hogy akkor esetleg menünk tovább sétálni, valami, közölte, hogy akkor cseréljünk helyet, jó, persze nem gondolatolvasó, nem hibáztatom, de akkor is..xD Persze legalább tett valamit, ez pozitív...(:

A tali két dologból állt:vagy beszéltünk, ami persze jó, csak valahogy nem nevettünk, nem olyan volt a téma, vagy már nem tudom, mert nem emlékszem, és a nevetés hiányzott..

-vagy pedig magát meg nem hazudtolva a szemembe nézett,ami úgy néha édes, meg minden, de így , hogy tulajdonképpen dumálás helyett, és egyfolytában, így nem volt jó, mert untatott..sajnálom is, de ez van, így van, unalmas volt, untatott.

Két héttel később kb., írt egy olyan üzenetet, hogy tetszem neki, és esetleg, ha nem bánnám, akkor ugye nem lenne baj, ha akarna tőlem valamit? mondtam, hogy persze, hogy nem, de mindezt azután, hogy mondtam, hogy hát ő is tetszik, akkor ez nem jelenti azt, hogy nem bánnám?! na mindegy, lehet, hogy nem voltam elég egyértelmű.. szóval ez van, és holnap is találkozunk, és félek, hogy megint órékon át a mekiben fogunk ülni, és azt nem akarom, mert akkor unalmas lesz..

jobb lenne, ha tudná, amit sok helyen le is írnak, megnéztem, hogy a lányok többsége a határozott fiúkat szereti, azt, aki irányít, na persze ezt nem a hímsovinizmusra kell érteni..

viszont nem állhatok úgy oda a képe elé, hogy "figyelj, brutálisan félénk vagy, kérlek, valahogy ezt ne".. én nem akarom görcsösen megváltoztatni, csak az első randi már el lett rontva, és gondoltam, akkor próbáljuk újra, de ez az üzi meg..

Nah, jó, mit tanácsoltok? ^^

Előre is köszi a válaszokat..:)

Remélem semmit nem hagytam ki ^^



2013. júl. 21. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Bocs nekem ennyi olvasás megártana :/ XD
2013. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is félénk vagyok általában, idővel feloldódik :D de ha nem akarsz tőle semmit inkább most mondd meg neki, később fájdalmasabb :/
2013. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Először is el kell döntened hogy tényleg akarsz e így vele lenni, de gondolom hogy igen. Az ilyen gátlásos embereknek több idő kell hogy feloldódjon. De még azt tudnád csinálni hogy beszélteted de ugye neked is ilyenek kell lenni tehát közvetlenek


hallodsemmi

Te szerinted jobb az a kérdés amelyik ugy szól hogy: terhes lehetek ugy hogy belém élvezett egy pasi

2013. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Második, úgy van, hogy alapjában tudom hogy tetszene, csak tudod vannak ilyen kiábrándító szarvashibák, de amibe nagyon sokan belemennek.. Nah meg nem is volt még barátnője, ez látszik, érződik, persze mindig van első, nem az, csak hogy akkor emiatt megbocsátható , meg minden , viszont attól még kiábrándít.. ííírted nem? :p
2013. júl. 21. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik neked hogy csak egy mekiben beszélgettek, te is nyugodtan kitalálhatsz valamit. Egy kapcsolatért mindkét félnek tennie kell.
2013. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
20:53 ...köszi! igyekszem az lenni, általában az is vagyok.. ha ez segít..
2013. júl. 21. 21:01
 7/9 anonim ***** válasza:

A leírás szerintem teljes körű, nincs semmi baj vele, még a meki szellőzőrendszerének hiányosságaira is rávilágítottál.

Nemrég volt egy lány akivel ugyan ilyen ismerkedős talink volt (bár nem egy mekiben, mert az üzletpolitikája és egyebek miatt nem preferálom) és vele is majdnem uncsizásba csapott át a találkozó, de szerencsére sokat tudok beszélni a semmiről, szóval nem voltak kínos pillanatok, arra viszont tökéletes volt, hogy belássam hogy nem egy hullámhosszon vagyunk. Ezért jók az ilyen kis találkozók, mert kiderülnek ilyenek. Egy kapcsolathoz annyi nem elég hogy összeteszitek néha amitek van. A leírásodból annyit vettem ki, hogy untat téged, viszont az újdonság varázsa nagyon hajt még. Bár az is lehet hogy megnyílik előtted ha egyenesbe kerülnek a dolgok :)

2013. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki esélyt :D pár randi még belefér és ha nem akkor lapát :D De én is ilyen voltam kb 1 hónap kellet, hogy feloldódjak teljesen aztán 2. hónapban szakított velem. Kib*szott szerénység miatt b+ XD 2. voltam
2013. júl. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hű, köszi embörök a válaszokat.. Igen, én is ezt remélem, hogy megnyílik majd előttem, és adok is neki időt, mert amúgy aranyos, de tényleg, ha nem működik a dolog akkor inkább tényleg vége lesz az egésznek..:| ^^

K

2013. júl. 22. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!