Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A család az első, a többi az...

A család az első, a többi az csak másodlagos?

Figyelt kérdés

2016. dec. 3. 08:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Alapeserben igen, amennyiben normális, jó családod van.
2016. dec. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem feltétlenül. Helyzettől függ. Ha egy családi vacsora és túlóra között kell választani, hogy a rezsit ki tudja fizetni az ember, nyilván az utobbit választja. Kocsmázas a haverokkal, vagy otthon játék a gyerekkel, nyilván a második. Helyzettől függ az egész
2016. dec. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha saját -férjem meg én - családomra gondolok, igen, de ha a rokonokra, akkor ők az utolsók.
2016. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Hosszabbtávon igen, de rövidtávon néha be kell áldozni.
2016. dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ, mi a többi, és attól is, hogy mit nevezel családnak.
2016. dec. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha a család a párom meg a gyerekeim, akkor igen, ha a tágabb családra is vonatkozik a kérdésed, akkor nem, a barátok (NEM haverok) sokkal fontosabbak.
2016. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Igen az én családom az első, a páromé pedig másodlagos.
2016. dec. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Nem igazán kötődök a családtagjaimhoz, amit ők a viselkedésükkel értek el nálam az évek alatt.


A párommal szoktuk mondani egymásnak, h mi már egy család vagyunk, ő fontosabb mint a karrier természetesen (nem is vagyok karrierista, csak muszájbòl dolgozok xD)

2016. dec. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
én ha munka nélkül adnák a pénzt pl. akkor nem is dolgoznék.
2016. dec. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Nálam igen ,ha választani kell minden napi tulóra ,és gyerekeim és férjem közöt családomat választom.
2016. dec. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!