Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ebben az esetben?

Mit csinálnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Tegnap kicsit előbb hazamehettem a munkámból és köszöntem hangosan mikor beértem a lakásba. Nem volt válasz gondoltam a lányom zenét hallgat fülhallgatóval. Bementem a szobájába és tényleg fülhallgató volt rajta, de közben maszturbált. Hirtelen nem tudtam mit csinálni így kiszaladtam a szobábjából, és elmentem az apjához, aki már nem él velünk együtt. Az apja azt mondta, hogy hagyjam békén, ne szóljak neki erről, hogy 14 éves léttére ezt csinálja. Szerintetek mit csinálhatnék ilyen esetbe? A lányom 14 éves, és azóta is úgy viselkedik, mintha semmi nem történt volna. még nem beszéltem vele, nem tudja hogy láttam miközben maszturbált.
2010. máj. 4. 09:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem tudja, hogy észrevetted, akkor ne is csinálj semmit, természetes, hogy ebben a korban már ismerkedik a saját testével.
2010. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kellett ez miatt az apjához rohanni??? Ebben a korban ez természetes dolog, mindenki műveli, nem csak ő, ebből nem kell ügyet csinálni. Az apjára meg végképp nem tartozik. Legalább nem lesz frigid, aki nem ismeri a saját testét.. De nem is értem, szerinted ez bűn, amit csinál, vagy mi a baj vele???
2010. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ne csinálj semmit. máskor inkább kopogj, ha pedig nem nyit ajtót, vagy nem válaszol ne ronts be. inkább próbáld a tudomására hozni máskor,hogy itthon vagy már 10 perce, mit csinált? és máskor talán lesz annyi 'esze' hogy magára zárja az ajtót.
2010. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Nehogy szólj neki!!! Irtó zavarban lenne, lehet, hogy elszégyellné magát, stb. Gondolj arra, mi lenne, hogy ha ő egyszer benyitna hozzátok, mikor a pároddal szeretkeztek, de ti nem vennétek észre, mert gyorsan kiszaladna a szobából, ahogy te! Hogyan éreznéd magad, ha szólna róla, hogy látta? Ugyanúgy, mint ő, ha szólnál neki! Hiszen a maszturbálás éppen olyan természetes dolog, mint a szex! Szerintem próbáld meg megemészteni, és maradjon ez a Te titkod!
2010. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%
Ma ez divat,ebbe bele kell törődnöd. Legfeljebb arról beszélhetsz neki,hogy önuralom is van a világon.
2010. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

Ez teljesen természetes. Én is maszturbáltam 14 évesen, sőt először 13 évesen és most is megteszem ha nem jut időnk egymásra a párommal. Ettől még ugyanolyan normális ember vagyok mint bárki más. Tud róla és nincs belőle semmi gond. Én nő vagyok. Persze a nők nehezebben árulják el, hogy maszturbálnak, mint a férfiak. Mert a férfiaknál ez olyan természetes. Nekik fizikai szükségletük.

A lányodnak ne szólj semmit mert szégyenérzetet keltenél benne. Biztosan nagyon ciki lenne mindkettőtöknek. Meg hát biztos, hogy te is csináltál már ilyet, nincs ebben semmi rossz. Legalább egy kicsit nyugodtabb egy ideig.

31N

2010. máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Igen, ezt a kérdést már kiírták a lány oldaláról is, bár szerintem mindekettőt a lány írta ki.
2010. máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
én az anya vagyok. köszönöm a válaszokat és nem szólok neki, végülis még mindig jobb, hogy ezt csinálja, minthogy fűvel-fával lefeküdne és terhes lenne.
2010. máj. 4. 10:13
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

OFF:


Ha a tegnapi kérdésre gondolsz, akkor azt én írtam ki, hogy rajtakaptak,és anyám beszélni akart velem. De ezt a kérdést nem én tettem fel.


ON: Nem kell szólni neki, ez egy természetes dolog. Ha beszélgetni kezdenek vele róla, talán azt hiszi, hogy bűn, és nem csinálhatja, és ez majd talán kihat a további szexuális életére. Szvsz nem kell ezzel zargatni.

16L

2010. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
és a végén beszélt anyukád veled?
2010. máj. 4. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!