Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen esetben ti mit csinálnátok?

Ilyen esetben ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Most voltam fodrásznál, mondtam neki hogy csak egy nagyon picit szeretnék vágatni, erre levágott több mint 20 centit:( Pedig már olyan szép, derékig érő hajam volt, csak a vége egy kicsit töredezett. Most meg nem áll sehogy, és olyan csúnyának érzem magamat, az arcformám is teljesen megváltozott:( Tudtok adni tippeket esetleg, amivel gyorsabban nőne a hajam? És szeptemberig mennyire nő meg kb?
2010. júl. 11. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

igen már jártam így én is.

sok folyadék,kókuszolajos pakolás,esetleg vmiylen vitamin de ezeket 3 hónapig kell csinálni kúraszerűen hoyg legyen vmi hatása ,gondolok iylenre hogy revalid,bano kovafold kapszula,banfi

és szeptemberig olyan kb. 4cm-t fog nőni

2010. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a derékig érőből lejött 20 centi és már az arcformád is megváltozott?? hát pedig még az is BŐVEN váll alatt van... Sztem csak túlparázod, én sztem máson észre sem venném az ilyen változást
2010. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ricinusolajat ajánlanék. Én úgy hallottam, hogy az segít. Kenegesd vele.

Sajna ezek a béna fodrászok.. én egyszer úgy jártam, h elmentem, mondtam, h szedje meg két oldalt fokozatosan.. erre a marha belevágott de ugy... -.-' még véletlenül se volt jó. :D

2010. júl. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)
2010. júl. 13. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!